Apie UAB Šalvis

UAB “Šalvis” – jau 20 metų sėkmingai dirbanti įmonė. Pagrindinės mūsų veiklos kryptys – visų rūšių turbinų restauravimas, sunkiojo transporto remontas, industrinių bei transporto priemonių variklių taisymas.

Esame oficialus Deutz variklių atstovas Lietuvoje. Remontuojame Deutz variklius, atliekame garantinį aptarnavimą, tiekiame originalias detales mažiausiomis kainomis tiesiai iš gamintojo.

Taip pat remontuojame Perkins, Cummins, Yanmar, Hatz, Kawasaki, Kohler, Subaru robin bei kitus variklius, tiekiame jiems dalis.

Esame oficialus Putzmeister betono siurblių ir tinkavimo mašinų atstovas Lietuvoje. Remontuojame Putzmeister techniką, tiekiame originalias ir neoriginalias detales mažiausiomis kainomis Lietuvoje.

Remontuojame bei tiekiame naujus Motorpal firmos kuro siurblius bei jų atsargines detales.

Esame oficialus MAI statybinės technikos atstovas Lietuvoje. Prekiaujame jų produkcija, tiekiame atsargines dalis bei eksploatacines medžiagas, konsultuojame.

Dirbame su metalais – viriname (TIG, MIG, MAG, dujomis) plieną, ketų, aliuminį ir kitus spalvotuosius metalus, taip pat tekiname, ištekiname, frezuojame, šlifuojame, poliruojame juodą ir spalvotąjį metalą, atliekame koordinatinius darbus.

Remontuojame sunkvežimių, autobusų, sunkiojo transporto bei žemės ūkio technikos variklius, transmisiją, važiuoklę, stabdžių ir kitas sistemas. Taip pat remontuojame ekskavatorių bei buldozerių kaušus, peilius ir kitus agregatus.
Remontuojame sunkvežimių ir kito transporto (ne pramoninius) kompresorius, tiekiame jiems detales.

Dirbame pagal ISO 9001:2008 standartą, nuolat investuojame į inovacijas, verslo plėtrą ir darbuotojų kvalifikacijos kėlimą.

KP