ISO sertifikatas

 LST EN ISO 9001:2008  UAB “Šalvis” įdiegta 2012 -01-09.

ISO (International Standard Organization) – tai tarptautinės standartų organizacijos kokybės vadybos sistemų standartai.

ISO 9001 standartas labiausiai paplitęs Vakarų Europoje, JAV. Rusijoje vis dar galioja senieji GOST’ai. Kinija vis labiau pereina prie ISO 9001 serijos standartų. Šiandien Lietuvoje yra beveik 1000 įmonių ir organizacijų  (www.lsd.lt duomenimis), galinčių džiaugtis, kad dirba pagal tarptautinius ISO 9001 standartų reikalavimus. Tai stipriausios įmonės savo veiklos srityse.

UAB “Šalvis“ įsidiegus kokybės sistemą pagerino vidinę įmonės tvarką, įgyvendino efektyvesnį valdymą. Dabar mūsų darbuotojai aiškiau supranta įmonės tikslus, procesus, o jų pareigybės yra griežtai apibrėžtos. O svarbiausia, kad klientai gali labiau pasitikėti UAB „Šalvis“ produktais ir paslaugų kokybe.

Europos verslo praktikoje įmonės, įsidiegusios ISO 9001 standartą, traktuojamos kaip solidūs ir patikimi partneriai, kurie nesiekia vien tik trumpalaikio pelno, o orientuojasi į ilgalaikius planus ir kokybę, tarp kurių yra ir UAB „Šalvis“.

iso standartas