Purkštukų remontas | Purkštukų restauravimas

kuro purkštukai

Viena iš UAB „Šalvis“ teikiamų paslaugų – dyzelinių variklių purkštukų remontas bei diagnostika. Siūlome tiek elektrinių, tiek mechaninių purkštukų pakeitimo darbus, taigi galite būti tikri, jog išspręsime Jūsų bėdas nepriklausomai nuo to, kokio tipo purkštukai funkcionuoja Jūsų dyzeliniame variklyje. UAB „Šalvis“ turi specializuotą servisą, kuriame dirba tik šios srities profesionalai, taigi savo techniką atiduosite į patikimas rankas.

Purkštukų remontas ir serviso paslaugos
UAB „Šalvis“ turi mobilius serviso darbuotojus, kurie atvyksta prie sugedusios technikos ir diagnozuoja gedimus, atlieka smulkų remontą. Jei kreipiatės į mus jau žinodami problemos priežastį – praneškite, kokio tipo purkštukai yra naudojami Jūsų technikos variklyje ir mes pasirūpinsime kokybišku remontu. Jei, visgi, atsitiktų taip, jog savarankiškai negalite nurodyti gedimo priežasties – variklis išimamas ir vežamas į dirbtuves.
Purkštukų remontas ir diagnostika pradedami nuo to, jog purkštukai išvalomi ultragarso pagalba, sureguliuojamas atsidarymo slėgis, atliekami kiti diagnostiniai darbai. Kadangi mūsų įmonėje dirba tik kvalifikuoti specialistai, galite būti užtikrinti, jog remonto ar diagnostiniai darbai bus atlikti kruopščiai ir saugiai nepažeidžiant kitų variklio dalių.

Remonto garantijos
Purkštukų remontas atliekamas pagal visus būtinus gamintojo nurodytus techninio aptarnavimo periodiškumus, specifikacijas ir instrukcijas, o atliktiems darbams suteikiama garantija. Ji taikoma nuo PVM sąskaitos išrašymo ir variklio atidavimo užsakovui datos, o garantijos galiojimo laikotarpiu savo technikos variklį galite vėl pateikti konsultacijai ar remontui UAB „Šalvis“ specialistams.

Pastaba
Šiuo metu nedirbame su lengvųjų automobilių kuro aparatūra, tačiau teikiame įvairias paslaugas kitų tipų varikliams.
Ilgalaikė patirtis ir profesionalumas
UAB „Šalvis“ atliekamas purkštukų remontas, kurio metu pasitelkiama reikalinga techninė įranga ir atsižvelgiama į kiekvieno atskiros technikos gamintojo rekomendacijas.
Laikydamasi aukščiausių darbo standartų, įmonė sėkmingai vykdo veiklą jau ne vienerius metus, tad sukaupta patirtis užtikrina profesionaliai atliekamus darbus. UAB „Šalvis“ specialistai patikimai atlieka purkštukų remonto darbus bei siūlo optimaliausius sprendimus kainos atžvilgiu.

Užsakymui pradėti
Kreipkitės į kvalifikuotą UAB „Šalvis“ komandą, kuri pasirūpins reikiamu remontu bei Jūsų variklio dalims reikalinga diagnostika. Jei turite klausimų – maloniai prašome kreiptis :

Žymantas Jankauskas
Tel.: +370-688-86898
info@salvis.lt