Nauja Kaleta technika

Statybinė technika labai svarbi, norint užtikrinti darbų kokybę. Žinodami, kad „Kaleta“ gamintojai skiria daug dėmesio ruošiamoms detalėms, UAB „Šalvis“ bendradarbiauja būtent su jais. Šiuo metu iš „Kaleta“ technikos pas mus galite rasti įvairias tinkavimo mašinas. Šiomis mašinomis nesunkiai galėsite paruošti reikalingą glaistą, tinką.

„Kaleta“ gamintojai veiklą pradėjo 1992 metais. Nuo pat veiklos pradžios, gamintojams labai svarbūs klientų pageidavimai ir poreikiai. Jų ruošiamos tinkavimo mašinos yra nuolat naujinamos, kad ne tik atitiktų naujausius kokybės standartus, bet ir modernius klientų poreikius. Visos „Kaleta“ pagamintos tinkavimo mašinos turi CE kokybės ir saugumo sertifikatus. Tad galite būti tikri, kad „Kaleta“ gaminama statybinė technika bus aukščiausios kokybės.

Tinkavimo mašinos naudojamos paruošti statybinius mišinius bei juos transportuoti, tad jos yra mobilios, kas palengvina statybos darbus bei yra gana nedidelės, lengvos, skirtos asmeniniam naudojimui.

Apibendrinant, specifinės tinkavimo įrangos pasirinkimą lemia jūsų turimi poreikiai:

  • Kam bus naudojamas tinkavimo mišinys.
  • Liejimo paviršiaus aukštis. Priklausomai nuo reikiamo aukščio taip pat skiriasi tinkavimo mašinos pajėgumas.
  • Liejimo nuotolis. Šis veiksnys taip pat daro įtaką tinkavimo mašinos darbui.
  • Galima kaina. Priklausomai nuo turimų priedų ir charakteristikų skiriasi ir tinkavimo įrangos kaina. Šis veiksnys ganėtinai svarbus planuojant, kokia statybinė technika bus perkama.
  • Naudojama medžiaga. Tinkas gali būti skirtingų rūšių (cementinis, kalkinis, purškiamas, izoliacinis ir panašiai), tad atsižvelgiant į naudojamą medžiagą turi būti tinkamai parinkta ir tinkavimo įranga.

Prireikus naujos „Kaleta“ technikos, kreipkitės į UAB „Šalvis“ vadybinkus: Živilę Gaudėšienę ir Rolandą Gaudėšių. Mūsų specialistai parinks geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią techniką.

Vadybininkės Živilės Gaudėšienės kontaktai: tel. nr. + 370 686 87 873, el. paštas zivile@salvis.lt
Vadybininko Rolando Gaudėšiaus kontaktai: tel. nr. + 370 612 89 588, el. paštas rolandas@salvis.lt