Trumpai apie MAI

mai logotipas

MAI (Man Assisting Innovations) – kompanija, kurios istorija siekia 1965 metus. Ši įmonė savo klientams siūlo ypatingai aukštos kokybės mašinas ir įrenginius statybinių mišinių maišymo ir pumpavimo srityje. MAI produktai yra tvirti, paprasti naudoti, patikimi. MAI išsiskiria inovacijomis savo produktuose, glaudžiu bendradarbiavimu su meistrais kuriant ir tobulinant produktus, nepriekaištingu servisu ir aukštos kvalifikacijos gamyklos darbuotojų komanda.

MAI – tai gamintojas, kuris nuolat stengiasi tobulėti, diegti naujas technologijas anksčiau už konkurentus ir pelningai jas išnaudoti. Greitas judėjimas pirmyn – tai iššūkis, leidžiantis maksimaliai išnaudoti dabarties ir ateities galimybes.

MAI išskirtinumas:

  • Ypatingai aukštos kokybės mašinos: nerūdijančio plieno, cinkuotos detalės – apsauga nuo rūdžių;

  • Aukštos kokybės mašinų detalės – tvirti korpusai, patikimi elektronikos elementai, kokybiški elektros varikliai: visos be išimties dalys gaminamos Europoje (Austrijoje arba Vokietijoje);

  • Mašinos gaminamos apgalvotai – kad meistram būtų kuo patogiau dirbti: kiek įmanoma lengvesnės detalės, patogus išardymas/surinkimas, greitas ir paprastas valymas ir t.t..

UAB “Šalvis” yra oficialus MAI technikos atstovas Lietuvoje. Parduodame MAI techniką, atsargines dalis,apmokome, konsultuojame.

Visais MAI klausimais prašome kreiptis:

Vadybininkė
Vadybininkas
Živilė Gaudėšienė
Rolandas Gaudėšius
Tel.: +370-686-87873
Tel.: +370-612-89588
zivile@salvis.lt
rolandas@salvis.lt