MAI®4ONE Sirius Plus tinkavimo mašina

MAI_4 sirius tinkavimo mašina

ŽEMI IŠARDOMAS AKIMIRKSNIU

MAI®4ONE SIRIUS PLUS tinkavimo mašina gali būti išardyta per kelias sekundes – dviem judesiais, ir be jokių papildomų įrankių. Dėl šios priežasties ji be vargo gali būti pernešama iš vieno pastato aukšto į kitą. Ši maža mašina išsiskiria didele galia ir integruota apsauga nuo vagystės: elektrinė valdymo spinta po darbo gali būti lengvai nuimta ir užrakinta.

ŽEMI DARBO KAŠTAI, ILGAS TARNAVIMO LAIKAS

Galinti dirbti su viena arba trimis fazėmis MAI®4ONE SIRIUS PLUS puikiai tinka darbui su sausais ir paruoštais mišiniais. Kintamo našumo ir itin tikslaus dozavimo pumpavimas ypač išryškėja su paruoštais mišiniais. Greitai išardomas, o taip pat galimybė papildomai įsigyti įrangą greitam pumpavimo poros keitimui – darbą su MAI®4ONE SIRIUS PLUS paverčia malonumu. O taip pat –  inovatyvi ir ilgaamžė MAI®EASY-CLEAN plastikinė maišymo zona padeda taupyti išlaidas dylančioms dalims ir aptarnavimui.

VIENA MAŠINA VISIEMS DARBAMS

Tinkavimo mašina MAI®4ONE SIRIUS PLUS gali būti patikimai naudojama darbui su bet kokiais pumpuojamais sausais mišiniais – tinku, cementiniais klijais ir pan. Mašina gali dirbti tiek rankom užkraunant mišinius iš maišų, tiek automatiškai tiekiant iš siloso. Dažniausiai mašina yra naudojama su šiais mišiniais: kalkių, kalkių – cemento pagrindu pagamintu išorės ir vidaus tinku, mišiniais renovavimui, struktūriniu tinku, užpildomaisiais mišiniais, savaime išsilyginančiais skystais grindų mišiniais, cementiniais klijais, termoizoliaciniu tinku – ir ypač su tekstilės priemaišomis.

MAŠINOS PRIVALUMAI:

  • Išardoma per kelias sekundes, taip pat galimybė atskirai užrakinti valdymo spintą apsaugai nuo vagystės;

  • Gali būti vienfazė arba trifazė – tinkanti bet kokiam elektros įvadui;

  • Žemi aptarnavimo kaštai dėka MAI®SPEED-CLEANING technologijos, leidžiančios sumažinti dilimą MAI®EASY-CLEAN sistema – naujoviškas savaime išsivalantis maišymo vamzdis iš MAI®;

  • Papildomai užsakomas įrankis itin greitam pumpavimo poros keitimui.

TECHNINĖ INFORMACIJA:

Maitinimo įtampa:   1 X 230 V arba 3 X 400 V arba viena valdymo spinta pritaikyta ir vienfaziam, ir trifaziam maitinimui

Nominali galia:   6.8 arba 6.0 kW

Įtampos saugiklis:   16 arba 25 A

Našumas:   7-35 l/min arba 2 – 20 l/min

Matmenys:   150 X 60 X 120 cm

Pakrovos aukštis:   104 cm

Svoriai:

Valdymo spinta:   45 kg

Maišyklė:   49 kg

Variklis:   45 kg

Kompresorius:   22 kg

Viso:   161 kg

Visais MAI klausimais prašome kreiptis:

Vadybininkė
Vadybininkas
Živilė Gaudėšienė
Rolandas Gaudėšius
Tel.: +370-686-87873
Tel.: +370-612-89588
zivile@salvis.lt
rolandas@salvis.lt

VIDEO APIE MAŠINĄ: