Bendra informacija apie Putzmeister pneumatinius konvejerius

pneumatinis konvejeris

Pumpavimas:

Grindų betono pumpavimas– pagrindinis darbas, kuriam buvo suprojektuotas kiekvienas pneumatinis konvejeris, nesvarbu ar tai būtų mišinys cemento, ar anhidrido pagrindu. Putzmeister miksokretai turi pakankamai galios, kad būtų galima naudoti ir didelėse statybų objektuose be būtinybės perkelti pačią mašiną. Ir bet kuriuo atveju – nepriklausomai nuo darbų apimties – miksokretai yra lengvai paruošiami darbui, suderinami, ir dėl savo važiuoklės – mobilūs.

Smėlis– kam tampyti kibirus su smėliu, kai galima lengvai jį pumpuoti? Miksokretai pumpuoja plautą smėlį ir žvyrą iki 8 mm frakcijos (sausą ir natūraliai drėgną).

Smulkus žvyras ir žvirgždas– ne problema, jeigu tik medžiagos frakcija neviršija nurodytos reikšmės. Skystos ir lakios medžiagos gali būti pumpuojamos, jeigu jų frakcija 4-8 mm, o žvirgždas – nuo 4 iki 16 mm.

Betonas – tiek tvirtesnis, tiek silpnesnis, tiek lengvasvoris betonas gali būti maišomas ir pumpuojamas. Visiems smulkesniems darbams, kur stūmoklinių betono siurblių naudoti neverta – miksokretas yra tai, ko jums reikia!

grindu betonavimas        grindu betonavimas

grindu betonavimas

Transportavimas

miksokretasVisų miksokretų šasi suprojektuota taip, kad būtų užtikrintas ypač stabilus ir saugus važiavimas. Be to, priekabos kablys gali būti sužemintas iki 20 cm – taip suteikia galimybę juos naudoti su lengvaisiais automobiliais. Dėka nedidelės masės ir palyginti didelio atstumo nuo žemės iki mašinos dugno miksokretas yra ypatingai mobilus statybų aikštelėje. Be to, mašinos gali būti lengvai perkeltos į be kurią vietą kranu, keliant už kėlimo kilpos miksokreto viršuje. Šis būdas taupo laiką ir yra visiškai saugus.

Paprastas valdymasmiksokreto valdymo blokas

Visi valdymo ir kontrolės prietaisai yra lengvai matomi ir pasiekiami. Valdymo prietaisai yra standartinėje vietoje, po tvirtu dangteliu, kuris užtikrina apsaugą nuo smūgių ir dulkių. Dideli ir tvirti mygtukai yra aiškiai išdėstyti ir jų funkcija yra lengvai suprantama. Prietaisų skydelis informuoja apie tokias reikšmes, kaip skysčio slėgis, slėgis išėjimo žarnoje ar variklio temperatūra. Miksokretas paleidžiamas vos keliais mygtukų paspaudimais.

Plastikinis variklio dangtismiksokreto variklio dangtis

Protingai suprojektuotas plastikinis variklio dangtis netik suteikia modernią išvaizdą, bet taip pat yra ypač lengvas ir patvarus. Kad jį pakeltumėte, tereikia paspausti vieną mygtuką, ir jis atsidarys. Dabar jūs galite pasiekti visus svarbiausius mazgus ir detales – taupomas laikas ir pinigai aptarnavimų metu.

Optimali oro tiekimo sistema

Dar vienas modernaus variklio dangčio privalumas– naujoviškai suprojektuota oro tekėjimo sistema. Oras kompresoriui ir variklio aušinimui yra siurbiamas priekabos kablio pusėje, kur mažiau dulkių, o kitoje pusėje („dulkių pusėje“) įkaitęs oras ir variklio išmetamosios dujos yra pašalinamos iš darbo zonos. Taip apsaugomas mašinos vidus nuo dulkių, o reikiami agregatai nuolat aprūpinami švariu vėsiu oru.

Dyzelinis variklismiksokreto dyzelinis variklis

Visuose miksokretų modeliuose sumontuoti patikimi, ilgaamžiai varikliai, kurių galia užtikrina sklandų darbą su atitinkamomis mašinomis. Pavyzdžiui, M760 turi 4 cilindrų 46kW variklį, kuris yra savo klasėje yra vienas patikimiausių modelių. Tai ne tik garantuoja galios rezervą bet kurioje situacijoje, bet ir leidžia varikliui dirbti žemesnėmis apsukomis, net ir pumpuojant – taip taupomas kuras. O dirbant laisvomis apsukomis be apkrovos apsukos dar labiau sumažinamos,  tokiu būdu dar labiau sumažinamos kuro sąnaudos, skleidžiama mažiau triukšmo, sumažinamas išmetamųjų dujų kiekis.

Saugumasmiksokreto pneumatinis konvejeris

Putzmeister miksokretai yra vienos iš saugiausių statybinių mašinų, pavyzdžiui, pakėlus maišymo statinės groteles mašinai dirbant ji automatiškai sustos. Pratęsti mašinos darbą galėsite tik atgal nuleidę groteles. Taigi Putzmeister pneumatiniai konvejeriai atitinka visus saugumo reikalavimus.

Nesudėtingas aptarnavimasmiksokreto aptarnavimas

Putzmeister miksokretai visada buvo ypač lengvai aptarnaujami, ir tai galima suprasti vos tik pažiūrėjus po variklio dangčiu. Viskas yra tvarkingai sumontuota ir lengvai pasiekiama. Taip pat, pneumatiniai konvejeriai yra ypač kokybiškai nudažyti, todėl purvas ir dulkės sunkiai limpa prie mašinos detalių, o plaunant – yra lengvai pašalinami. Kaip bebūtų, užsakant galima pasirinkti modelius su aukšto slėgio vandens purškikliais, tokiu būtu valymo laiką po darbo sutrumpinant dar labiau.

Krautuvas ir semtuvasmiksokretas su krautuvu ir semtuvu

Galite užsisakyti mašinų modelius su hidrauliniu keltuvu arba hidraulini keltuvu ir elektriniu semtuvu. Keltuvas yra valdomas galingos hidraulinės sistemos, kuri ypač palengvina užkrovimo darbą. Kol vyksta pumpavimas Jūs gali pradėti krauti medžiagas sekančiam mišiniui – taip taupomas laikas ir padidinamas našumas. O semtuvas su nuotoliniu valdymu pakrovimo darbą padaro dar greitesniu!

Papildoma informacija:

Mašinose sumontuota daug sistemų, kurios užtikrina sklandų veikimą. Pavyzdžiui, automatinė centrinio tepimo sistema garantuoja tepimą maišyklės guoliams, taip sumažindama dėvėjimąsi 75 procentais. Pumpavimo oro nutraukimas apsaugo žarnas nuo tuščio pūtimo – sumažinamas triukšmas ir padidinama kuro ekonomija. Dabar visi miksokretų modeliai yra gaminami su kėlimo kilpa, didele daiktadėže ir integruotu šviestuvu. Daiktadėžės tūris daromas kaip įmanoma didesnis, ir dabartinėje versijoje – 40 litrų – bus užtektinai vietos įvairiems priedams, įrankiams ir t.t.putzmeister miksokretai

Visais Putzmeister klausimais prašome kreiptis:

Vadybininkė
Vadybininkas
Živilė Gaudėšienė
Rolandas Gaudėšius
Tel.: +370-686-87873
Tel.: +370-612-89588
zivile@salvis.lt
rolandas@salvis.lt