Dyzelinių variklių remontas

Viena pagrindinių UAB „Šalvis“ teikiamų paslaugų – žemės ūkio technikos, kelių remonto ir tiesimo, autobusų, statybinių sunkvežimių ir kitos industrinės technikos dyzelinių variklių remontas.

Vykdomi darbai

UAB „Šalvis“ turi mobilius serviso darbuotojus, kurie atvyksta prie sugedusios technikos ir diagnozuoja gedimus, atlieka smulkų remontą. Prireikus variklis išimamas ir vežamas į dirbtuves. Jose, iš anksto nežinant gedimo problemos, UAB „Šalvis“ specialistai kompiuterizuotu ar įprastiniu būdu identifikuoja gedimą.

Prieš remontą varikliai defektuojami jį pilnai išardant, matuojant visas detales bei sudarant reikalingų keisti dalių ir darbų sąmatą. Diagnozuojamas kuro aparatūros, aušinimo ir kitų sistemų mechaniniai gedimai. UAB „Šalvis“ atlieka dalinį ir pilną variklio kapitalinį remontą, atstato cilindrų blokus, alkūninius velenus, švaistiklius, šlifuoja variklių galvutes ir velenus. Po atliktų darbų, varikliai užvedami ir dirba stende, matuojamas jų tepalo slėgis ir kiti techniniai parametrai.

Dyzelinių variklių remontas kiekvienu atveju trunka ir kainuoja skirtingai. Tai priklauso nuo variklio gamintojo Perkins, Deutz, Motorpal gedimo, remontui reikalingų dalių ir darbų sudėtingumo. Jei remontui reikalingų detalių diagnozavimas atliekamas iki darbo dienos popietės, visos reikalingos detalės dažniausiai gaunamos per 1-3 darbo dienas nuo kliento užsakymo pradžios. Paprastai visi detalių užsakymai vykdomi kiekvieną darbo dieną iki 16 valandos.

Remonto garantijos

Dyzelinių variklių remontas atliekamas pagal visus būtinus gamintojo nurodytus techninio aptarnavimo periodiškumus, specifikacijas ir instrukcijas, o atliktiems darbams suteikiama garantija. Ji taikoma nuo PVM sąskaitos išrašymo ir variklio atidavimo užsakovui datos, o garantijos galiojimo laikotarpiu savo technikos variklį galite vėl pateikti konsultacijai ar remontui UAB „Šalvis“ specialistams.

Ilgalaikė patirtis ir profesionalumas

UAB „Šalvis“ atliekamas dyzelinių variklių remontas Kaune, kurio metu pasitelkiama reikalinga techninė įranga ir atsižvelgiama į kiekvieno atskiros technikos ar variklio gamintojo rekomendacijas.

Laikydamasi aukščiausių darbo standartų, įmonė sėkmingai vykdo veiklą jau ne vienerius metus, tad sukaupta patirtis užtikrina profesionaliai atliekamus darbus. UAB „Šalvis“ specialistai patikimai nustato variklių mechaninius ir elektros sistemų gedimus bei pasiūlo optimaliausią variklio remonto sprendimą.

 

Dyzelinių variklių remontas

Visais dyzelinių variklių remonto klausimais maloniai prašome kreiptis:

Serviso vadovas
Virgilijus Noreika
Tel.: +370-614-05632
virgilijus@salvis.lt