Traktorių variklių remontas

UAB „Šalvis“ pristato teikiamas paslaugas, viena iš jų – traktorių ir kitos žemės ūkio technikos variklių remontas. Jei pajutote, jog Jūsų turima technika veikia nebe taip kokybiškai kaip anksčiau – nedelskite ir pristatykite savo turimą žemės ūkio techniką profesionaliai ir patikimai „Šalvio“ meistrų komandai. Kompetentinga ir kokybiškai savo darbą atliekanti komanda – UAB „Šalvio“ pasididžiavimas, taigi galėsite būti tikri, jog savo turimą techniką atidavėte į patikimas rankas!

Mūsų siūlomose paslaugose – kuro aparatūros, aušinimo ir kitų sistemų mechaninių gedimų taisymas. Taip pat atliekame dalinį ir pilną traktorių variklių kapitalinį remontą, atstatome cilindrų blokus, alkūninius velenus, švaistiklius, šlifuojame variklių galvutes ir kitus mechaninius apdirbimo darbus. Profesionali meistrų komanda užtikrins, jog atlikti darbai atitiks visus reikalingus techninius parametrus ir Jūs galėsite mėgautis kokybišku ir sklandžiu darbu.

Gedimo atveju – žemės ūkio technikos variklių remontas bus atliekamas, atsižvelgiant į mūsų sukauptą ilgametę patirtį, remontuojant šias mašinas! Taip pat, galite būti tikri, jog technikos remonto darbai bus atlikti atsižvelgiant į Jūsų technikos gamintojo nurodymus ir specifikas. Prieš atliekamus remonto darbus varikliai yra pilnai išardomi, visos dalys kruopščiai apžiūrimos ir matuojamos, o išsiaiškinus remonto darbų ir reikiamų dalių sąmata – ji pateikiama klientui. Po remonto varikliai užvedami ir dirba stende, matuojamas jų tepalo slėgis ir kiti parametrai. Taigi po remonto darbų įsitikiname, jog buvę gedimai yra pašalinti ir variklis vėl galės kokybiškai dirbti.

Mobilusis servisas

Traktorių variklių remontasAtsižvelgiant į klientų pageidavimą – vykstame į Jūsų nurodytą vietą ir teikiame mobiliojo serviso paslaugas. Mobiliosios serviso brigados diagnozuoja gedimus, atlieka smulkius remonto darbus. Naudojantis tokiomis paslaugomis – profesionalių meistrų komanda atvyksta prie sugedusios technikos ir diagnozuoja gedimus, o taip pat atlieka smulkų remontą.

Prireikus, variklis yra išimamas iš Jūsų turimos technikos ir variklių remontas tęsiamas „Šalvis“ serviso dirbtuvėse. Nesvarbu kur bus atliekamas variklių remontas – UAB „Šalvis“ teikiamos paslaugos bus atliktos atsižvelgiant į visus būtinus gamintojo nurodymus, o parinktos dalys bus tinkamiausios Jūsų turimam varikliui ir atitiks visas turimos technikos specifikacijas.

Ilgalaikė patirtis ir profesionalumas

Naudodamiesi UAB „Šalvis“ paslaugomis – galėsite būti užtikrinti, jog Jūsų technika rūpinasi tik šios srities profesionalai, taigi galėsime užtikrinti Jums aukščiausios kokybės aptarnavimą ir paslaugų kokybę. Variklių remontas bus atliktas kokybiškai ir Jūs galėsite mėgautis sklandžiu varikliu darbu! Mūsų komandos atliktiems darbams, suteikiame šešių mėnesių garantiją.

UAB „Šalvis“ atliekamas variklių remontas – tik profesionalios ir patikimos paslaugos.

Visais remonto klausimais maloniai prašome kreiptis:

Serviso vadovas
Virgilijus Noreika
Tel.: +370-614-05632
virgilijus@salvis.lt