Turbinų remontas | Turbinų restauravimas Kaune

UAB „Šalvturbinų remontasis“ dirbtuvėse atradus tam tikrą gedimą, gali būti atliktas profesionalus turbokompresorių remontas. Kokių paslaugų prireikia dažniausiai? Sugedusioms ar susidėvėjusioms turbinoms paprastai reikia:

  • pakeisti fiksavimo žiedelius ar slydimo guoliukus;
  • taisyti ar pakeisti ašelę;
  • pakeisti sparnuotę;
  • pakeisti korpusą, jei jis įtrūko.

Šios paslaugos yra suteikiamos įvairioms transporto priemonėms. Po remonto taip pat teikiamos paslaugos: pakeičiami oro, tepalo filtrai, pakeičiamas variklio tepalas, pamatuojamas jo slėgis. Šie žingsniai yra būtini po kiekvieno taisymo. Taip pat (jei reikia) gali būti išvaloma ir variklio oro tiekimo sistema.

Kodėl gali būti reikalingas turbokompresorių remontas?

Detalių taisymas gali būti reikalingas dėl įvairių priežasčių. Kai kuriais atvejais turbiną gali pažeisti šaltas oras, kartais ji nustoja dirbti dėl į filtrą patekusio svetimkūnio. Jei turbina transporto priemonėje jau naudojama kelis metus, gedimai galėjo atsirasti tiesiog nusidėvėjus tam tikroms jos dalims. Tada ją reikia restauruoti, o kai kuriais atvejais, jei gedimai nepataisomi, yra rekomenduojama pirkti naują turbiną.

Kada turėtumėte turbiną vežti patikrinti? Tai turėtumėte padaryti, jei matosi melsvos ar baltos spalvos dūmai, girdisi duslus garsas įjungus variklį. Šios problemos gali atsirasti ir dėl netinkamo vairavimo: staigiai išjungus variklį po važiavimo. Norėdami išvengti turbinų problemų, taip pat prisiminkite nustatytu metu pakeisti tepalus, filtrus.

Kaip vyksta turbokompresorių remontas?

Pirmiausia, norint turbiną remontuoti, turi būti atlikta visapusiška diagnostika. Tai reiškia, kad turbina turi būti išbandoma įvairiomis sąlygomis: taip patikrinama, kuri dalis iš tiesų yra sugedusi, ar nėra susijusių dalių gedimų. Pavyzdžiui, turbina gali neveikti dėl nefunkcionalaus oro filtro: tuomet reikia keisti jį, o ne turbokompresorių.

Jei atrandamas turbinos gedimas, atliekami šie veiksmai:

  1. Turbina yra išimama iš transporto priemonės ir išardoma.
  2. Rastas gedimas yra pataisomas arba sugedusi detalė yra pakeičama.
  3. Turbinų kriauklės (korpusai) ir kt. detalės yra nuvalomi ir nusmėliuojami, kad nebūtų jokių svetimkūnių.
  4. Turbinos ašelė yra subalansuojamos.
  5. Subalansuojama turbinos centrinė dalis („kartridžas“).
  6. Dalys yra patikrinamos, surenkamos ir turbina įdedama į transporto priemonę.

Mūsų dirbtuvėse restauruotos turbinos gauna 1 metų garantiją. Taip UAB „Šalvis“ patvirtina, kad suremontuota turbina puikiai veiks. Jei Jums reikalingas turbokompresorių remontas, susisiekite su UAB „Šalvis“ turbinų serviso vadovu Žymantu, numeriu +370 688 86 898.