Aquilone 2

Fastverdini sukūrė vibropliniuotę betono išlyginimui, lygaus paviršiaus gavimui ir vibro-sutankinimui. Tinka vidutinės ir mažos frakcijos betonui. Ji turi vibracinį elementą, kuris rotorinį judesį paverčia elipsine vibracija, taip jo darbas pasižymi neblogomis betono sutankinimo savybėmis.

Aquilone 2 išsiskiria:

  1. ■ visa vibracijos jėga yra sukonecentruota darbinei liniuotei, o mašinos rėmui ir laikymo rankenai beveik neperduodami;
  2. ■ keturtaktis Honda 1.1 ag variklis su automatiniu apsukų reguliatoriumi – išlaiko pastovias apsukas;
  3. ■ po varikliu yra 3 guminiai amortizatoriai, papildomai keturi – ant pačios darbinės liniuotės. Taip pat kiekviena laikymo rankena turi atskirus guminius padus. Tokiu būdu visa vibracija yra sutelkiama darbinėje liniuotėje, o žmogui beveik neperduodama;
  4. ■ yra ypatingai lengva – tik 12.7 kg, o darbas su ja gali būti labiau palengvintas naudojant diržą, kabinamą ant peties. Ši lengva ir greita mašina – derinys daugelio gerų techninių savybių.

 

Aquilone2 dirba geriau nei kitos panašios liniuotės, nes vibracija nešvaistoma per korpusą ir rankeną. Vieną betonvežio kriaušę ji gali išlyginti per 3-5 minutes. Betono paviršius gaunasi toks lygus, kad po to nebereikia jo padengti išlyginamaisiai sluoksniais prieš pvz. klijuojant vandens izoliacinę dangą; tokiu būdu ši mašina tampa ypač ekonomiškai naudinga. 

Visos judančios dalys yra apsaugotos: su betonu besiliečiantys paviršiai yra padengti galvaniškai, kad nekoroduotų. Visi apsauginiai dangteliai yra atsparūs ir nepraleidžiantys karščio, bet tuo pačiu metu turi minimalų svorį ir yra pakankamai tvirti. Aquilone 2 turi dvi darbo rankenas ir diržą, skirtą kabinti ant peties. Apsauginiai dangčiai neleis nusideginti nuo variklio ir išmetimo sistemos.

 

Techniniai duomenys:

Variklis Honda 4t 1.1 AG 7000 aps./min

Mašinos svoris 12.7 kg

Galini liniuotės ilgiai: 1.5 – 2 – 2.5 – 3 m

 

 

 

         

 

     

 

 

Visais Fastverdini klausimais prašome kreiptis:

Vadybininkė
Vadybininkas
Živilė Gaudėšienė
Rolandas Gaudėšius
Tel.: +370-686-87873
Tel.: +370-612-89588
zivile@salvis.lt
rolandas@salvis.lt