Modelių apžvalga

Fastverdini gamina trejas vibroliniuočių serijas: Vibrapav, Vibrasol ir Aquilone.

Vibrapav turi paprasčiausią konstrukciją, lakštinio metalo darbinę liniuotę su viena lenkta briauna. Tai leidžia dirbti viena kryptimi: tempiant liniuotę. Gali turėti benzininį arba elektrinį variklį. Ši liniuotė sukuria tik vibraciją, iš esmės skirtą tik betono lyginimui.

Vibrasol yra aukštesnės klasės įrankis, turintis dvigubą darbinę liniuotę, kuri leidžia dirbti abiem kryptimis – tiek tempiant, tiek stumiant. Turi patogią rankeną, kurią pasukus pagal arba prieš laikrodžio rodyklę, darbinė ploktė pasikreipia į reikiamą pusę (į vieną pusę – darbui tempiant, į kitą – darbui stumiant). Vibrasol taip pat turi daugiau guminių amortizatorių, taigi darbuotojui yra mažesnė vibracija į rankas.

Aquilone yra profesionalams skirtas prietaisas. Jo variklis yra pakeltas nuo liniuotės, ir vibratorių suka per perdavimo pavarą – taip variklis išlieka švaresnis. Ant liniuotes sumontuoti keturi amortizatoriai, mažinantys vibraciją į rankas. Aquilone 2 turi specialias patogias rankenas, kiekviena jų su papildomais amortizatoriais. Taigi žmogui dirbti tampa žymiai patogiau, o į rankas perduodama daug mažesnė vibracija. Ir svarbiausia, ši vibroplokštė judėdama ne tik palengvina betono išlyginimą, bet dėl elipsinio vibracinio elemento – jį ir sutankina.

Betono sutankinimas Fastverdini vibroliniuotėmis ir giluminiais vibratoriais:

Pažintinis filmukas apie Fastverdini fabriką:

Visais Fastverdini klausimais prašome kreiptis:

Vadybininkė
Vadybininkas
Živilė Gaudėšienė
Rolandas Gaudėšius
Tel.: +370-686-87873
Tel.: +370-612-89588
zivile@salvis.lt
rolandas@salvis.lt