DEUTZ variklių remontas

deutz varikliai

UAB „Šalvis“ pristato vieną iš teikiamų paslaugų – „Deutz“ variklių remonto darbus. Galime didžiuotis, jog UAB „Šalvis“ yra oficialus, pasaulyje gerai žinomo – „Deutz AG“ variklių atstovas. Šio gamintojo siūlomi varikliai – atitinka visus standartus ir pasižymi išskirtine kokybe – užtikrindami, jog Jūsų technika dirbs kokybiškai. Gedimo atveju – „Deutz“ variklių remontas bus atliekamas kvalifikuotos „UAB „Šalvio“ komandos, kuri turi sukaupusi ilgametę patirtį tvarkant „Deutz“ variklius. Galite būti tikri, jog „Deutz“ variklių remontas bus atliktas atsižvelgiant į gamintojo nurodymus, nes darbai bus atlikti pagal gamintojo techninės dokumentacijos nurodymus. UAB „Šalvio“ komanda stengiasi, jog klientai liktų patenkinti atliktų darbų kokybe, taigi remonto darbai atliekami tik kvalifikuotų meistrų komandos.

Siūlomos paslaugos

„Deutz“ variklių remontas, kurį atlieka profesionali UAB „Šalvis“ meistrų komanda – užtikrins ilgą šių variklių tarnavimo laikotarpį. UAB „Šalvis“ atlieka tiek garantinį, tiek pogarantinį variklio remontą bei kitus „Deutz AG“ variklių aptarnavimo darbus. Savo ruožtu užtikriname, jog mūsų įmonės atliekamas remontas bus atliekamas pagal gamintojo nurodytas remonto instrukcijas, o įmontuotos naujosios dalys bus originalios ir atitiks visus reikalingus techninius parametrus. Pastebėjus galimą gedimo galimybę – kreipkitės į mūsų komandą, kurios atliekamas „Deutz variklių remontas – atitiks Jūsų lūkesčius ir po atliktų darbų – Jūs vėl galėsite sklandžiai naudotis savo technika!

Atsižvelgiant į klientų pageidavimą – vykstame į Jūsų nurodytą vietą ir teikiame mobiliojo serviso paslaugas. Mobilaus serviso paslauga užtikrins, jog variklių mechaninės, elektrinės dalies ir kuro aparatūros diagnostikos darbai bus atliekami ten, kur pageidaujate Jūs! Naudojantis tokiomis paslaugomis – profesionalių meistrų komanda atvyksta ir diagnozuoja gedimus, o taip pat atlieka smulkų remontą. Nesvarbu kur bus atliekamas „Deutz“ variklių remontas – UAB „Šalvis“ teikiamos paslaugos bus atliktos atsižvelgiant į visus būtinus gamintojo nurodymus, o parinktos dalys bus tinkamiausios Jūsų turimam varikliui ir atitiks visas turimos technikos specifikacijas.

Ilgalaikė patirtis ir profesionalumas

Naudodamiesi UAB „Šalvis“ paslaugomis – galėsite būti užtikrinti, jog Jūsų technika rūpinasi tik šios srities profesionalai, taigi galėsime užtikrinti Jums aukščiausios kokybės aptarnavimą ir paslaugų kokybę. „Deutz“ variklių remontas atliekamas atsižvelgiant į visus techninius reikalavimus, kurie yra taikomi atsižvelgiant į Jūsų variklio tipą. Patikiname, jog atliktas  „Deutz“ variklių remontas atitiks Jūsų technikos charakteristikas ir Jūs vėl galėsite mėgautis kokybišku ir sklandžiu technikos darbu.

Užsakymui pradėti

„Deutz“ variklių remontas – patraukli kaina, kokybė ir patikimumas. Jei turite klausimų – maloniai prašome kreiptis į:

DEUTZ detalių klausimais kreiptis:

DEUTZ variklių remonto klausimais kreiptis:

Vadybininkas
Serviso vadovas
Albina Stupurienė
Virgilijus Noreika
Tel.: +370-615-62212
Tel.: +370-614-05632
albina@salvis.lt
virgilijus@salvis.lt

Nedarbo metu skubiais DEUTZ klausimais kreiptis:

24/7 DEUTZ servisas
Tel.: +370-698-34353