Nauji Deutz varikliai

„Deutz“ gamintojai savo produktus diferencijuoja: jie gaminami žemės ūkiui, sunkvežimiams, laivams, generatoriams bei mobilioms mašinoms. Gaminami varikliai yra aušinami oru, tepalu, vandeniu. Jų galingumas siekia iki 520 kW (nuo 25 kW).

Visi pagaminti varikliai yra dyzeliniai: šis kuras paprastai naudojamas didelės apkrovos technikoje, nes yra ekonomiškesnis nei benzinas. Sunkiajai technikai naudojami varikliai turi ne tik turėti optimalius degalų sąnaudų rodiklius, bet ir galėti išdirbti tokiu pačiu galingumu ilgą laikotarpį. Todėl nuo pat 1864 metų dirbantys gamintojai konsultuojasi su klientais ir siūlo tik tas prekes, kurios geriausiai atitinka tuometinius jų poreikius. UAB „Šalvis“ įmonė yra oficiali „Deutz“ atstovė, todėl čia užsisakyti galite įvairius šio gamintojo variklius (tarp jų ir naudojamus „Deutz Fahr“ traktoriuose).

Gaminant variklius labai svarbu skirti dėmesį net mažiausioms detalėms, nes jos gali nulemti, ar prietaisas veiks ilgai, ar greitai suges. „Deutz“ gamintojai daug investuoja į naujų dalių gamybą, skirtingos dalys yra gaminamos trijose gamyklose, kuriose jos būna išbandomos, kad kiekvienas komponentas atitiktų aukščiausius kokybės standartus.

Jau minėta, kad „Deutz“ gaminami varikliai paprastai skirstomi į penkis tipus:

  • Mobiliosioms mašinoms skirti varikliai. Šios mašinos yra reikalingos prireikus transportuoti industrinę techniką, pavyzdžiui, įvairius buldozerius, keltuvus.
  • Generatoriams skirti varikliai. Generatoriai padeda gaminti elektros energiją, todėl jiems reikalingi galingi varikliai. Jie gali būti įvairių dydžių – nuo nešiojamų iki didžiųjų, kurie sukuria kelis tūkstančius Vatų energijos. Atsižvelgiant į norimą stiprumą pasirenkamas ir variklis.
  • Žemės ūkio technikai (tarp jų ir „Deutz Fahr“ gaminamai technikai) skirti varikliai. Svarbu, kad varikliai galėtų atlaikyti didelius žemės ūkyje pasitaikančius krūvius ir ilgai išlaikytų tokį patį galingumą.
  • Sunkvežimiams skirti varikliai. Šie varikliai skiriasi nuo įprastiems automobiliams naudojamų, nes turi būti galingesni dėl didesnės apkrovos.
  • Laivynui skirti varikliai. Šiems varikliams būtina ilgai išlaikyti stabilų veikimą nesustojant.

Visi išvardyti varikliai turi dirbti daug sunkesnėmis sąlygomis nei paprasti automobiliai, todėl ypatingai svarbu, kad visos parinktos detalės būtų kokybiškos ir leistų užtikrinti saugų variklio darbą.

Jei turite klausimų dėl naujų „Deutz“ variklių (naudojamų mobiliosiose mašinose, generatoriuose žemės ūkyje (tarp jų ir „Deutz Fahr“ technikoje), sunkvežimiuose, laivyne), kreipkitės į UAB „Šalvis“ vadybininkę Albiną Stupurienę numeriu +370 615 62212 arba el. paštu albina@salvis.lt.

Prašome peržiūrėti Deutz AG gaminamus variklius žemiau esančiame kataloge.