Perkins variklių remontas

perkins logotipas

Perkins variklių remontas

UAB „Šalvis“ ne tik tiekia dyzelinių ir dujinių industrinių variklių gamintojos Perkins detales – viena iš įmonės teikiamų paslaugų yra ir Perkins variklių remontas. Šie darbai atliekami itin kokybiškai, greitai bei už optimalią kainą. Teikiamos remonto paslaugos padeda taupyti ne tik Jūsų asmeninį ar įmonės efektyvumo laiką, vykdant svarbiausius darbus, bet ir mažina išlaidas, kurios yra galimos dėl netinkamos technikos veikimo.

Remonto detalės

Perkins variklių remontas kiekvienu atveju trunka ir kainuoja skirtingai. Tai gali priklausyti nuo gedimo, remontui reikalingų dalių ir darbų sudėtingumo.

Iš anksto nežinant gedimo problemos, UAB „Šalvis“ specialistai kompiuterizuotu ar įprastiniu būdu identifikuoja gedimą. Prieš remontą varikliai defektuojami variklį išardant, matuojant visas detales bei sudarant reikalingų keisti dalių ir darbų sąmatą. Jei remontui reikalingų detalių diagnozavimas atliekamas iki darbo dienos popietės, visos reikalingos detalės dažniausiai gaunamos per 1-3 darbo dienas nuo kliento užsakymo pradžios. Paprastai visi detalių užsakymai vykdomi kiekvieną darbo dieną iki 16 valandos.

Vykdomi darbai

Industrinių variklių mechanizmas itin sudėtingas ir daugialypis, tad remonto procesai, reikalaujantys daug informacijos ir žinių, yra vykdomi remiantis specialiomis instrukcijomis. UAB „Šalvis“ atlieka šiuos darbus:

  • variklių galvučių remontas;

  • tarpinių po variklių galvutėmis keitimas;

  • variklių velenų restauravimas;

  • variklių gilzių, stūmoklių ir jų žiedų keitimas;

  • švaistiklių keitimas ir tvarkymas;

  • dyzelinių variklių kompresijos matavimas;

  • Perkins variklių oro, tepalo ar kuro filtrų keitimas;

  • variklių blokų tvarkymas.

Po remonto yra išbandomas variklio veikimas. Jis įstatomas į specialų diagnostikos stendą ir užvedamas. Tuomet yra stebimas funkcionalumas, tikrinamas tepalo slėgis ir kiti parametrai.

Atsižvelgiant į klientų poreikius, Perkins variklių remonto paslaugos gali būti atliekamos ne tik įmonei priklausančiose patalpose. Tokiu atveju, kliento pasirinktos patalpos remontui turi atitikti visus priešgaisrinio ir darbo saugos reikalavimus bei būtina užpildyti variklio aptarnavimo iškvietimo formą.

Remonto garantijos

Variklio remontas atliekamas pagal visus būtinus gamintojo nurodytus techninio aptarnavimo periodiškumus, specifikacijas ir instrukcijas, o atliktiems darbams suteikiama garantija. Ji taikoma nuo PVM sąskaitos išrašymo ir variklio atidavimo užsakovui, o garantijos galiojimo laikotarpiu savo technikos variklį galite vėl pateikti konsultacijai ar remontui UAB „Šalvis“ specialistams.

Ilgalaikė patirtis ir profesionalumas

Perkins variklių remontas UAB „Šalvis“ įmonėje vykdomas pasitelkiant reikalingą techninę įrangą ir atsižvelgiant į gamintojo rekomendacijas. Laikydamasi aukščiausių darbo standartų, įmonė sėkmingai vykdo veiklą jau ne vienerius metus, tad sukaupta patirtis užtikrina profesionaliai atliekamus darbus. UAB „Šalvis“ specialistai patikimai nustato variklių mechaninius ir elektros sistemų gedimus bei pasiūlo optimaliausią variklio remonto sprendimą.

perkins variklio pjuvis

Užsakymui pradėti

Variklio aptarnavimo iškvietimo forma

Visais Perkins variklių remonto klausimais maloniai prašome kreiptis:

Serviso vadovas
Virgilijus Noreika
Tel.: +370-614-05632
virgilijus@salvis.lt