Transporto varikliai

sunkiojo transporto varikliai

UAB „Šalvis“ Jums siūlo komercinio transporto variklių remontą. Ilgametė patirtis mums padeda spręsti įvairias problemas, kurios gali būti susijusios su Mercedes-Benz, MAN, Renault, DAF, Iveco, Volvo, Scania ir kitų markių varikliais. Transporto varikliai – viena iš esminių technikos dalių, taigi UAB „Šalvis“ teikiamas variklių remontas specializuojasi sunkvežimių, autobusų, vilkikų ir kitų žemės ūkio technikos variklių remontą, kuris leis Jums ir toliau kokybiškai tęsti darbą. Mūsų servise dirba tik kvalifikuoti ir profesionalūs darbuotojai, taigi Jūsų technika bus remontuojama tikslingai ir kokybiškai.

Siūlomos paslaugos

„Šalvio“ atliekamos remonto paslaugos – teikiamos įvairios technikos varikliams: sunkvežimių, autobusų, vilkikų, įvairių tipų krautuvų, keltų, taip pat laivų, traktorių, kombainų ir kitiems žemės ūkio technikos varikliams. UAB „Šalvis“ savo klientams siūlomas tik kokybiškas ir patikimas variklio remontas. Esant tokios technikos gedimui – mūsų mobilaus serviso darbuotojai atvyksta prie Jūsų technikos ir diagnozuoja esamus gedimus, pasiūlo keletą sprendimo būdų bei sudaro reikalingų dalių bei darbų sąmatą.

Remonto darbai yra vykdomi mūsų servise, kuriame po reikalingo tvarkymo, varikliai yra užvedami ir dirba stende, jog galėtume nustatyti, ar variklis veikia tinkamai ir buvę gedimai yra pašalinti.

Norint pasikonsultuoti dėl variklių remonto ar detalių, Jums reikėtų pateikti transporto priemonės kėbulo numerį ir variklio numerį, jog galėtume užtikrinti tiksliausius remonto darbus ir tik tinkamiausių detalių pritaikymą.

Variklių remontas atliekamas pagal visus būtinus gamintojo nurodytus techninio aptarnavimo periodiškumus, specifikacijas ir instrukcijas, taigi darbo kokybė atitiks aukščiausius reikalavimus. UAB „Šalvis“ atliktiems darbams suteikia garantiją, kuri apsaugos Jus nuo papildomų išlaidų, jei gedimai kartosis. Garantija yra taikoma nuo PVM sąskaitos išrašymo ir variklio atidavimo Jums datos, o garantijos galiojimo laikotarpiu – savo technikos variklį galite vėl pateikti konsultacijai ar remontui UAB „Šalvis“ specialistams.

Ilgalaikė patirtis ir profesionalumas

UAB „Šalvis“ teikiamas variklių remontas – puikus būdas vėl užtikrinti kokybišką Jūsų technikos veikimą. Nesvarbu ar variklį pirkote mūsų parduotuvėje ar pristatote jį mums tik dėl galimų gedimų remonto – mes užtikriname, jog suteiksime Jums kokybiškas paslaugas ir Jūs vėl galėsite džiaugtis kokybišku technikos darbu!

Laikydamasi aukščiausių darbo standartų, įmonė sėkmingai vykdo veiklą jau ne vienerius metus, tad sukaupta patirtis užtikrina profesionaliai atliekamus darbus. UAB „Šalvis“ specialistai patikimai atlieka darbus bei siūlo optimaliausius sprendimus kainos atžvilgiu. Galite būti tikri, jog variklių remontas Jūsų technikai bus atliktas kokybiškai ir patikimai, tačiau taupant Jūsų finansinius išteklius.

Užsakymui pradėti

Kreipkitės į kvalifikuotą UAB „Šalvis“ komandą, kuri pasirūpins reikiamu remontu. Jei turite klausimų – maloniai prašome kreiptis:

Serviso vadovas
Virgilijus Noreika
Tel.: +370-614-05632
virgilijus@salvis.lt

 

 

Dėl variklių detalių maloniai prašome kreiptis:

vadybininkas Ovidijus

+370-611-55495

ovidijus@salvis.lt