Kuro siurblių remontas

Atgal
UAB „Šalvis“ atlieka kuro siurblių remontą, dyzelinio kuro sistemų diagnostiką ir siūlo optimaliausius sprendimus kainos atžvilgiu.

Kodėl MES?
Sukaupę ilgalaikę patirtį UAB „Šalvis“ atliekama kuro siurblių remontą, kurio metu pasitelkiama reikalinga techninė įranga ir stengiamasi pasiekti kuo geresnių rezultatų, jog klientai ir toliau galėtų naudoti savo techniką be jokių trukdžių, o gedimo padariniai – sumažinti iki minimumo arba išvis panaikinti. Laikydamasi aukščiausių darbo standartų, įmonė sėkmingai vykdo veiklą jau ne vienerius metus, tad sukaupta patirtis užtikrina profesionaliai atliekamus darbus. UAB „Šalvis“ specialistai patikimai atlieka kuro siurblių remonto darbus ir siūlo optimaliausius sprendimus kainos atžvilgiu.
Kuro siurblių remontas
Kuro siurblių remontas ir jų detalių tiekimas – viena iš „UAB Šalvis“ teikiamų paslaugų. Siūlome dyzelinio kuro sistemų diagnostiką, taip pat tikriname aukšto slėgio kuro siurblius bei atliekame remonto darbus. Remonto darbų atlikimo metu, atsižvelgiame į visas būtinas gamintojo nurodytas techninio aptarnavimo specifikacijas ir instrukcijas. Taigi galite būti tikri, jog kokybiškai sutvarkysime Jūsų transporto priemonės gedimus! „Šalvis“ turi specializuotą servisą, kuriame dirba tik šios srities profesionalai, taigi savo techniką atiduosite į patikimas rankas.
 

Kuro siurblių remontas Kaune ir serviso paslaugos

UAB „Šalvis“ turi mobilius serviso darbuotojus, kurie prireikus atvyksta į Jūsų lokaciją ir diagnozuoja gedimus bei atlieka smulkų remontą. Taip pat, atlieka sudilusių plunžerių ir kitų detalių keitimo darbus, reguliuoja kuro slėgius ir jų normas. UAB „Šalvis“ – tik kokybiškas kuro siurblių remontas Kaune!
 
Kreipkitės į kvalifikuotą UAB „Šalvis“ komandą, kuri pasirūpins reikiamu remontu bei Jūsų variklio dalims reikalinga diagnostika.
Remonto garantijos

Kuro siurblių remontas – atliekamas pagal visus būtinus gamintojo nurodytus techninio aptarnavimo periodiškumus, specifikacijas ir instrukcijas, o atliktiems darbams suteikiama garantija. Ji taikoma nuo PVM sąskaitos išrašymo ir kuro siurblio atidavimo užsakovui datos, o garantijos galiojimo laikotarpiu savo technikos kuro siurblį galite vėl pateikti konsultacijai ar remontui UAB „Šalvis“ specialistams.


Neradote informacijos, parašykite mums