PUMI 21-3.67 Q

Techniniai duomenys:
| Strėlės tipas TMM 21-3 | |
|---|---|
| Vertikalus siekis | 20,6 m. |
| Horizontalus siekis | 16,9 m. |
| Strėlės segmentai | 3 |
| Vamzdyno diametras | DN100 -4,5 |
| Galinės žarnos max ilgis | 3 m. |
| Siurblio tipas TMP 60 Q | |
| Našumas | 58 m3/h |
| Tiekimo slėgis | 25 bar |
| Pumpavimo žarnos diametras | 125 mm |
| Maišyklės tipas | |
| Nominali talpa | 7 m3 |
| Bendra talpa | 11,5 m3 |
| Maišyklės sukimosi greitis | 1 - 14 rpm |
| Vandens talpa | 650 l |
| Oro kompresorius | 5 bar |
