BSA 1005 D3B C

Techniniai duomenys:
| Betono siurblio parametrai | |
|---|---|
| Našumas | 52 m3/h |
| Tiekimo slėgis | 70 bar |
| Tiekimo vamzdžio tipas | S 1812 |
| Vamzdyno diametras | SK 125 / 5,5 |
| Tiekimo cilindro eiga | 1000 mm |
| Tiekimo cilindro diametras | 180 mm |
| Tiekimo stūmoklio taktai | 34 /min |
| Bunkerio tipas | RS 487K |
| Bunkerio talpa | 350 l |
| Bunkerio pripildymo aukštis | 1,2 m |
| Valdymo sistema | SPC-OPS |
| Mašinos duomenys | |
| Mašinos ilgis / aukštis | 4232 / 2041 mm |
| Mašinos variklis | Deutz 55,4 kW |
| Kuro bako talpa | 120 l |
| Mašinos svoris | 2700 kg |
