BSA 1005 E C

Techniniai duomenys:
| Betono siurblio parametrai | |
|---|---|
| Vertikalus pumpavimo nuotolis* | 50 m |
| Horizontalus pumpavimo nuotolis* | 150 m |
| Našumas | 47 m3/h |
| Tiekimo slėgis | 70 bar |
| Tiekimo vamzdžio tipas | S 1812 |
| Vamzdyno diametras | SK 125 / 5,5 |
| Tiekimo cilindro eiga | 1000 mm |
| Tiekimo cilindro diametras | 180 mm |
| Tiekimo stūmoklio taktai | 34 /min |
| Bunkerio tipas | RS 487K |
| Bunkerio talpa | 350 l |
| Bunkerio pripildymo aukštis | 1,2 m |
| Valdymo sistema | SPC-OPS |
| Mašinos duomenys | |
| Mašinos ilgis / aukštis | 4245 / 1868 mm |
| Elektrinis variklis | 45 kW |
| Kuro bako talpa | - |
| Mašinos svoris | 2700 kg |
| * Duomenys gali skirtis priklausomai nuo pumpuojamos medžiagos. |
