BSA 2109 H E

Techniniai duomenys:
| Betono siurblio parametrai | |
|---|---|
| Vertikalus pumpavimo nuotolis* | 100 - 300 m |
| Horizontalus pumpavimo nuotolis* | 1000 m |
| Našumas | 85 m3/h |
| Tiekimo slėgis | 152 bar |
| Tiekimo vamzdžio tipas | S 2015 D |
| Vamzdyno diametras | ZX 125 / 5,5 |
| Tiekimo cilindro eiga | 2100 mm |
| Tiekimo cilindro diametras | 200 mm |
| Tiekimo stūmoklio taktai | 21 /min |
| Bunkerio tipas | RS 905 H |
| Bunkerio talpa | 600 l |
| Bunkerio pripildymo aukštis | 1,3 m |
| Valdymo sistema | EPS FFH |
| Mašinos duomenys | |
| Mašinos ilgis / aukštis | 6825 / 2475 mm |
| Elektrinis variklis | 160 kW |
| Vandens siurblys | 50 l/min, 22 bar |
| Mašinos svoris | 6600 kg |
| * Duomenys gali skirtis priklausomai nuo pumpuojamos medžiagos. |
