BSA 2110 HP D

Techniniai duomenys:
| Betono siurblio parametrai | |
|---|---|
| Vertikalus pumpavimo nuotolis* | 100 - 300 m |
| Horizontalus pumpavimo nuotolis* | 1000 m |
| Našumas | 102 m3/h |
| Tiekimo slėgis | 220 bar |
| Tiekimo vamzdžio tipas | S 1812 D |
| Vamzdyno diametras | ZX 125 / 5,5 |
| Tiekimo cilindro eiga | 2100 mm |
| Tiekimo cilindro diametras | 200 mm |
| Tiekimo stūmoklio taktai | 26 /min |
| Bunkerio tipas | RS 905 HF |
| Bunkerio talpa | 600 l |
| Bunkerio pripildymo aukštis | 1,3 m |
| Valdymo sistema | EPS FFH |
| Mašinos duomenys | |
| Mašinos ilgis / aukštis | 7245 / 2387 mm |
| Mašinos variklis | Deutz 330 kW |
| Vandens siurblys | 160 l/min, 25 bar |
| Mašinos svoris | 8800 kg |
| * Duomenys gali skirtis priklausomai nuo pumpuojamos medžiagos. |
