Kompresorių remontas

Teikiame šias paslaugas:

●  Tikriname, remontuojame  visų tipų automobilinius (ne pramoninius) kompresorius,

●  Pasirūpiname reikiamomis remontuojamų agregatų dalimis,

●  Remontuojame tiek nuimtus agregatus, tiek patys nuimame ir vėliau – suremontuotus uždedame,

●  Tiekiame detales oro kompresorių remontui: stūmoklius, žiedus, tarpines,

  vožtuvus, įvores, indėklus ir kt.

●  Atliktiems darbams suteikiame garantiją

scania oro kompresorius

Krovininių automobilių remontas turi būti atliktas greitai ir profesionaliai. Juk nė vienas krovininio automobilio užsakovas nenorėtų, kad jo automobilis kelias savaites būtų autoservise, kai iš tiesų galėtų vežti užsakytas prekes ir generuoti pajamas. Viena iš dalių, kuriai turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys, – kompresorius, mat jis veikia ne tik variklį, bet ir kitas svarbias automobilio dalis. Svarbu ne tik tinkamai pasirinkti naują kompresorių, bet ir atsakingai juo rūpintis.

Jei sugedo kompresorius ir norite, kad juo būtų profesionaliai pasirūpinta, atvežkite į UAB „Šalvis“ autoservisą. Čia krovinių automobilių remontas atliekamas optimaliai kokybiškai, o kompresoriams ir varikliams skiriamas itin didelis dėmesys. Tiesa, pramoniniai kompresoriai netaisomi, o sugedusios dalys, jei jų neįmanoma pataisyti, keičiamos pagal gamintojų rekomendacijas, tad galite tikėtis, kad suremontuotas krovininis automobilis važiuos kaip naujas.

Kompresorius, kuris gali būti valdomas tiek variklio, tiek hidrauliškai, ganėtinai svarbi krovininio automobilio dalis. Ne veltui jai skiriama ganėtinai daug dėmesio, kai atliekamas krovininių automobilių remontas arba diagnostika. Pastebėjus, kad Jūsų automobilis nebe toks galingas, reikėtų ieškoti galinčių padėti profesionalų. UAB „Šalvis“ komanda, sukaupusi ilgametę patirtį ir puikiai išmananti savo darbą, nepriekaištingai pasirūpins Jūsų krovininiu automobiliu. Be to, atliktiems darbams suteikiama garantija.

Visais kompresorių remonto klausimais maloniai prašome kreiptis:

Serviso vadovas
Virgilijus Noreika
Tel.: +370-614-05632
virgilijus@salvis.lt