Kompresorių remontas


Oro kompresorių dalys Kaune
Įmonė UAB „Šalvis“, turėdama 25-ių metų patirtį, šiandien užtikrina, kad sunkiojo transporto kompresorių remontas būtų aukštos kokybės, o reikalingos kompresorių dalys transporto priemonėse būtų tiekiamos tik iš patikimų gamintojų.
 
Teikiame šias paslaugas:
●  tikriname, remontuojame  visų tipų automobilinius (ne pramoninius) kompresorius;
●  pasirūpiname reikiamomis remontuojamų agregatų dalimis;
●  remontuojame tiek nuimtus agregatus, tiek patys nuimame ir vėliau suremontuotus uždedame;
●  tiekiame detales oro kompresorių remontui: stūmoklius, žiedus, tarpines,vožtuvus, įvores, indėklus ir kt.;
●  atliktiems darbams suteikiame garantiją.
 
Krovininių automobilių remontas turi būti atliktas greitai ir profesionaliai, juk nė vienas sunkiojo transporto užsakovas nenorėtų, kad jo automobilis kelias savaites būtų autoservise. Tam, kad gedimų būtų išvengta, reikėtų investuoti į aukštos kokybės detales ar krovininio transporto taisymą. Visa tai rasite pas mus. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į vieną iš svarbiausių dalių – kompresorių. Kompresorius veikia ne tik variklį, bet ir kitas svarbias automobilio dalis, todėl ypač svarbu ne tik tinkamai pasirinkti naują kompresorių, bet ir atsakingai rūpintis jo eksploatacija.
Kompresorių dalys
Oro kompresorių dalys Kaune ar kitame Lietuvos mieste yra parduodamos tam pačiam tikslui – sklandaus sunkiojo transporto darbui užtikrinti. Kompresoriai gali būti valdomi tiek variklio, tiek hidraulikos pagalba. Svarbi krovininio automobilio detalė yra sudaryta iš specialių elementų tokių, kaip apsauginio vožtuvo, oro filtro, slėgio reguliatoriaus ir kt. Tinkamai veikiantis kompresorius užtikrins nepertraukiamą darbą su krovininiu automobiliu, tačiau pastebėjus suprastėjusį veikimą arba visai sugedus kompresoriui, rekomenduojamas kompresorių remontas. Anksti pastebėjus gedimą galima išvengti darbo nuostolių. 
Kaip vyksta kompresorių remontas?
Atliekant krovininių automobilių remontą arba diagnostiką daug dėmesio skiriama kompresoriui. Pastebėję, kad Jūsų automobilis nebe toks galingas, reikėtų ieškoti galinčių padėti profesionalų. UAB „Šalvis“ komanda, sukaupusi ilgametę patirtį ir puikiai išmananti savo darbą, pasirūpins Jūsų krovininiu automobiliu. Be to, atliktiems darbams suteikiame garantiją.
 
Jei sugedo kompresorius ir norite, kad juo būtų profesionaliai pasirūpinta, atvežkite dalį į UAB „Šalvis“ autoservisą. Čia krovinių automobilių remontas atliekamas ypač atsakingai, kompresorių dalys parenkamos dėmesingai ir pagal sunkaus transporto modelius. Pas mus dirbantys specialistai kompresoriams ir varikliams skiria itin didelį dėmesį. Tiesa, pramoniniai kompresoriai netaisomi, o sugedusios dalys, jei jų neįmanoma pataisyti, keičiamos pagal gamintojų rekomendacijas, tad galite tikėtis, kad suremontuotas krovininis automobilis važiuos kaip naujas.

Neradote informacijos, parašykite mums