Servisas

Įmonės UAB „Šalvis“ servisuose atliekama sunkiojo transporto diagnostika ir krovininių automobilių remontas. Traktorius, žemės ūkio sunkvežimius, autobusus bei kitą specialiosios paskirties techniką taiso ir apžiūri ilgametę patirtį sukaupę specialistai. Savo žiniomis, specialia įranga ir atsakingu darbu prisidedame prie agrokultūros, statybos ir gamybos sektorių plėtros kokybės. Toliau apžvelgiame priežastis, kodėl turėtumėte rinktis mus, ir aptariama atliekamas paslaugas Kaune.

Domina sunkiojo transporto diagnostika ar dyzelinių variklių remontas Kaune? O gal turite klausimų apie kitas serviso paslaugas? Drąsiai susisiekite su mumis – telefonu, el. paštu ar atvykę į fizinį saloną Kaune. Profesionali UAB „Šalvis“ komanda pasiruošusi padėti, atsakyti į dominančius klausimus ir rasti gedimo priežastį bei sprendimo būdą.


Kodėl mes?

Mūsų sunkvežimių servise atliekamas aukštos kokybės sunkiojo transporto dyzelinių variklių remontas, diagnostika ir taisymas. Sunkvežimių remontas krovininiams automobiliams daromas tik prieš tai tiksliai nustačius gedimo priežastį. Patyrę UAB „Šalvis“ serviso darbuotojai gali atlikti kelių rūšių diagnostiką.

 • Diagnostika pagal išorinius požymius. Turint elementarų supratimą apie transporto konstrukciją, pagal tam tikrus sunkvežimio išorėje esančius požymius teoriškai galima spręsti apie galimus defektus ir galimybę juos pašalinti. Tokiu būdu apžiūrėtų krovininių automobilių remontas paprastai apima kėbulo gedimų nustatymą ir šalinimą.
 • Kompiuterinė dyzelinio variklio diagnostika. Tai pilna elektros sistemų patikra, ieškant technikos problemų ir gedimų. Kompiuterinės sunkiosios technikos diagnostikos metu prisijungiama prie transporto elektroninių valdymo blokų ir matoma, kaip veikia visa valdymo sistema bei tam tikros variklio dalys. Šios diagnostikos metu galima aptikti tuos gedimus, kurie pasireiškia sutrikus tam tikriems elektronikos komponentams – maitinimo, saugos ir kitoms sistemoms arba atsiradus mechaniniams gedimams. Mūsų įmonės UAB „Šalvis“ sunkvežimių servisas diagnostiką atlieka ir tam, kad būtų tikslingai ir efektyviai planuojami darbai, sąnaudos, kurios reikalingos aukštos kokybės traktorių, kombainų ir sunkvežimių remontui.
 • Tikslus gedimų nustatymas kompiuteriu. Atlikus diagnostiką kompiuteriu, jis parodo išvadas pagal kurias galima spręsti apie bendrą variklio būklę, koks sunkvežimių remontas yra būtinas ir kokius darbus reikia atlikti atskiriems mazgams arba agregatams. Pagrindinis kompiuterinės diagnostikos privalumas – nereikia ardyti visos technikos ar variklio. Visa informacija gaunama prisijungus specialią kompiuterinę techniką prie sunkvežimio, autobuso ar kitos specializuotos sunkiosios technikos.

Dirbame jau ilgus metus, laikomės aukščiausių darbo standartų, tad tai užtikrina profesionaliai atliekamus darbus. Įmonės UAB „Šalvis“ kvalifikuoti darbuotojai ir specialistai tiksliai nustato transporto mechaninius ir elektros sistemų gedimus bei pasiūlo optimaliausią sunkiojo transporto remonto sprendimą.

Serviso paslaugos

Pas mus atliekamas įvairių tipų ir modelių krovininių automobilių remontas ir techninis aptarnavimas. Teikiame šias paslaugas:

 • pilnas dyzelinių variklių remontas ir aptarnavimas;
 • pakabos remontas;
 • važiuoklės remontas, stebulių ir ašių atstatymas;
 • vilkikų ir puspriekabių stabdžių sistemų remontas;
 • transmisijos remontas;
 • tepalų bei filtrų keitimas;
 • suslėgto oro sistemų, kompresorių ir energo-akumuliatorių remontas;
 • elektros sistemų darbai;
 • aušinimo sistemos remontas;
 • kuro bakų montavimas;
 • lingių, oro pagalvių keitimas;
 • suvirinimo, metalo apdirbimo ir atstatymo (pvz.: ašių) darbai;
 • kiti nestandartiniai darbai ir paslaugos.

Krovininių automobilių dyzelinių variklių remontas Kaune atliekamas patyrusių profesionalų, kurie naudojasi moderniomis technologijomis. Žinoma, prieš pradedant remontą, atliekama diagnostika. Remiantis diagnostikos gautais duomenimis, atliekamas probleminių mazgų patikrinimas, kuris leidžia išsiaiškinti gedimo priežastį.

Remonto garantijos

Sunkvežimių pakabos, aušinimo sistemos ar variklio remontas atliekamas pagal visus būtinus gamintojo nurodytus techninio aptarnavimo periodus, specifikacijas ir instrukcijas. Be to, atliktiems darbams suteikiama garantija. Ji taikoma nuo PVM sąskaitos išrašymo ir variklio atidavimo užsakovui datos, o garantijos galiojimo laikotarpiu savo technikos variklį galite vėl pateikti konsultacijai ar remontui.


Neradote informacijos, parašykite mums