Motorpal gaminiai

UAB „Šalvis” yra oficialus dyzelinių kuro sistemų „Motorpal“ atstovas Lietuvoje! Mūsų kompanija gali Jums pasiūlyti „Motorpal“ kuro siurblius, jų atsargines dalis, purkštukus ir purkštukų antgalius puikiomis kainomis!Apie Motorpal

Savo veiklą pradėjusi dar 1946, šiandien ši Čekijos kompanija išsiplėtė ir yra žinoma didžiojoje dalyje Europos šalių. Vis tobulinanti savo tiekiamas dalis – tarp jų ir kurio siurbliai.

Kuro siurbliai, atsarginės dalys ir remontas
Visa „Šalvio“ komanda – didžiuojasi Jums pristatydama „Motorpal“ gamintoją, kuris gamina kuro siurblius, purkštukus, purkštukų antgalius bei kitas kuro sistemų dalis! UAB „Šalvis” taip pat gali pasigirti, jog yra oficialus dyzelinių kuro sistemų „Motorpal“ atstovas Lietuvoje! Šis – glaudus bendradarbiavimas, leidžia mums suteikti savo klientams tik aukščiausios kokybės „Motorpal“ dyzelinių kuro sistemų aptarnavimą. Šis bendradarbiavimas taip pat leidžia mums pasiūlyti „Motorpal“ kuro siurblius, jų atsargines dalis, purkštukus ir purkštukų antgalius puikiomis kainomis!
 
Bendradarbiaudami su šiuo gamintoju, galime užtikrinti, jog atliekami remonto darbai bus vykdomi atsižvelgiant į visas būtinas – gamintojo nurodytas – techninio aptarnavimo specifikacijas ir instrukcijas. Sukaupę ilgametę patirtį „Motorpal“ gaminių remonto darbuose – galime užtikrinti, jog mūsų atliekami remonto darbai džiugins Jus puikiais rezultatais. Galite būti tikri, jog Jūsų turimos technikos kuro siurbliai, purkštukai ar purkštukų antgaliai bus sutvarkyti profesionaliai ir kokybiškai.
 
UAB „Šalvis“ turi specializuotą servisą, kuriame dirba tik šios srities profesionalai, taigi savo techniką atiduosite į patikimas specialistų rankas. Šiame servise bus atliekami visi kuro siurblių, purkštukų remonto darbai – tarp jų ir purkštukų antgalių keitimas bei reguliavimas.
 
Gamintojo „Motorpal“ siūlomi kuro siurbliai – patikima ir kokybiška dyzelinio kuro sistemos dalis, tačiau visgi – nėra apsaugota nuo gedimų. Atsiradus gedimo galimybei arba pajutus, jog Jūsų technika dirba kiek kitaip – kreipkitės į UAB „Šalvis“ kompetentingą komandą, kuri ne tik atliks diagnostiką, bet ir paaiškins apie esamus gedimus ir juos eliminuos.
 

Ilgalaikė patirtis ir profesionalumas

Laikydamasi aukščiausių darbo standartų, įmonė sėkmingai vykdo veiklą jau ne vienerius metus, tad sukaupta patirtis užtikrina profesionaliai atliekamus darbus. UAB „Šalvis“ specialistai patikimai atlieka kuro siurblių remonto darbus ir siūlo optimaliausius sprendimus kainos atžvilgiu.
 
Gamintojo „Motorpal“ – kuro siurbliai – patraukli kaina, kokybė ir patikimumas.

Neradote informacijos, parašykite mums