Purkštukų remontas

Atgal

Kuro purkštukai atsakingi už reikiamą kuro kiekio įpurškimą į variklį. Šiems sugedus gali padidėti kuro sąnaudos, atsirasti variklio vibracija ar kuro protėkis ir degalų kvapas salone. Norint išspręsti šias problemas, reikalinga kuro purkštukų patikra. Kvalifikuota UAB „Šalvis“ komanda pasirūpins sunkvežimių, traktorių, ekskavatorių, buldozerių bei kitos sunkiosios technikos variklių purkštukų remontu bei variklio dalims reikalinga diagnostika. Toliau aptarsime kuro purkštukų gedimus ir kokių darbų prireikia šiems išspręsti.

Purkštukų remontas ir patikra Kaune

UAB „Šalvis“ turi mobilius serviso darbuotojus, kurie atvyksta prie sugedusios sunkiosios technikos ir diagnozuoja gedimus, atlieka smulkų remontą. Jei kreipiatės į mus jau žinodami problemos priežastį – praneškite, kokio tipo purkštukai yra naudojami jūsų technikos variklyje, o mes pasirūpinsime kokybišku remontu. Jei, visgi, atsitiktų taip, kad savarankiškai negalite nurodyti gedimo priežasties – variklis išimamas ir vežamas į specializuotą servisą Kaune.
 
Sunkiai užsiveda sunkvežimis ar traktorius, todėl domina dyzelinių purkštukų patikra Kaune, o gal tiesiog norite pasikonsultuoti? Drąsiai kreipkitės į mus – telefonu, el. paštu ar atvykę į Kauno autoservisą. UAB „Šalvis“ savo srities specialistai atsakys į visus rūpimus klausimus bei padės nustatyti gedimo priežastį bei pateiks galimus sprendimo būdus.

Kada reikalinga dyzelinių purkštukų patikra?

Atsiradus purkštukų gedimams sutrinka visas sunkvežimio, buldozerio ar traktoriaus variklio darbas. Ignoruojant gedimus vėliau gali tekti susidurti su dar rimtesniais gedimais ir didesnėmis išlaidomis. Požymiai, įspėjantys, apie sugedusius kuro purkštukus:

  • transporto priemonė sunkiai užsiveda;
  • padidėjusios kuro sąnaudos;
  • užsidegusi indikatoriaus lemputė.

Žinoma, sunkiosios technikos užvedimo problemas gali lemti daugybė priežasčių, viena iš jų kuro siurblio gedimas. Visgi, jeigu kuro bakas pilnas, starteris sukasi, o akumuliatorius pilnai pakrautas, tikėtina, kad purkštukai yra sugedę. Taip pat salone gali sklisti degalų kvapas ir padidėti variklio vibracija bei sunkiosios technikos dūmingumas. Esant šiems požymiams, būtinas purkštukų tikrinimas.

Žinoma, norint turėti tvarkingai veikiantį variklį, specialistai pataria reguliariai tikrinti purkštukus. Reguliarus purkštukų tikrinimas užtikrins jų ilgaamžiškumą. Purkštukus patariama periodiškai tikrinti pas specialistus kas 12–18 mėnesių. Reguliaraus tikrinimo dažnumas priklauso nuo traktoriaus ar sunkvežimio naudojimo dažnumo, nuvažiuojamų atstumų bei kuro kokybės. Dėl reguliaraus tikrinimo rekomenduojama pasitarti su specialistais, kurie tinkamai įvertins visus šiuos aspektus ir patars, kaip dažnai atlikti patikrą.

Kodėl reikalingas dyzelinių purkštukų remontas?
Sugedusi sunkiosios technikos dalis lemia rimtesnius gedimus. Ignoruojant aukščiau minėtus gedimo požymius ilgesnį laiką, ilgėja remonto trukmė bei didėja purkštukų restauravimo kaina. Tad norintiems sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų, patariame nedelsti ir kreiptis į UAB „Šalvis“ specialistus.
 
Be to, norint užtikrinti purkštukų ilgaamžiškumą, patariama naudoti tik kokybišką dyzelinį kurą. Tad patariama vengti kuro pirkimo iš vietinių prekiautojų, kurie negali užtikrinti, aukštos kuro kokybės bei senumo. Taip pat rekomenduojama naudoti specialius kuro priedus, kurie papildo kurą ir užtikrina prevenciją nuo gedimų.
Kaip vyksta purkštukų patikra ir remontas?
Dyzelinių purkštukų patikra pradedama nuo patikrinimo moderniame stende. Vėliau, pagal stendo ataskaitos duomenis, purkštukai išvalomi ultragarsu, sureguliuojamas atsidarymo slėgis, pakeičiamos netvarkingos purkštukų dalys bei atliekami kiti diagnostiniai darbai.
 
Paskutinis remonto etapas – purkštukų surinkimas. Tai didelio kruopštumo, specialios įrangos reikalaujantis procesas, kuriame itin svarbi švara. Kadangi mūsų įmonėje dirba tik kvalifikuoti specialistai, galite būti užtikrinti, kad remonto ar diagnostiniai darbai bus atlikti kruopščiai ir saugiai nepažeidžiant kitų variklio dalių.
Dyzelinių purkštukų restauravimas ar keitimas – ką rinktis?
Vieno atsakymo į šį klausimą nėra. Kiekviena situacija yra individuali, todėl profesionali purkštukų diagnostika leidžia nustatyti gedimo priežastį ir rasti tinkamą sprendimą. Dažniausiai kuro purkštukų restauravimas atliekamas esant nežymiam nusidėvėjimui. Vis dėlto, jeigu purkštukas turi rimtesnių mechaninių pažeidimų, tuomet atliekamas purkštukų keitimas.
 
Svarbu pabrėžti, kad purkštukus geriausia pirkti specializuotose parduotuvėse. Įsigijus dėvėtą purkštuką, šis gali greitai sugesti, nes nėra aiškus naudojimo laikotarpis. Neretai įsigijus dėvėtus purkštukus paaiškėja, kad šie nėra pilnai veikiantys ar yra įveikę dar didesnį kilometražą nei esamieji.
Nuo ko priklauso purkštukų patikros kaina?
Dyzelinių purkštukų remontas kaina skirsis, priklausomai nuo individualaus atvejo. Dažniausiai kainai įtakos turi sunkiosios technikos galingumas, tipas ir purkštukų nusidėvėjimo ar pažeidimo lygis. Atliekant ypač pažeistų dyzelinių purkštukų patikrą kaina yra didesnė.
Ar suteikiama purkštukų remonto garantija?
Kuro purkštukų remontas atliekamas pagal visus būtinu gamintojo nurodytus techninio aptarnavimo periodiškumus, specifikacijas ir instrukcijas. Vis dėlto, kuro sistemos komponentams garantija nėra suteikiama, nes servisas neatsako už kliento naudojamo kuro kokybę. Dėl to labai svarbi nuolatinė kuro bako priežiūra.
 
Atsižvelgiant į tai, patariama reguliariai plauti kuro baką, nes jame nusėda įvairios nuosėdos. Šios, patekusios į kuro sistemą, užkemša kuro padavimą į purkštukus ir siurblius. Būtent dėl to atsiranda purkštukų gedimai. Be to, nuolatinei kuro bako priežiūrai galima naudoti įvairius kuro priedus, pavyzdžiui, Additive Deutz, kurie išvalo kuros sistemos komponentus. Visa tai užtikrins purkštukų ilgaamžiškumą.
Kodėl mes?
Viena iš UAB „Šalvis“ teikiamų profesionalių paslaugų – dyzelinių purkštukų remontas Kaune. Siūlome tiek elektrinių, tiek mechaninių purkštukų pakeitimo darbus, taigi galite būti tikri, kad išspręsime iškilusias bėdas nepriklausomai nuo to, kokio tipo purkštukai funkcionuoja jūsų dyzeliniame variklyje. Mes turime specializuotą servisą, kuriame dirba tik šios srities profesionalai, taigi savo sunkiąją techniką atiduosite į patikimas rankas.
 
UAB „Šalvis“ atliekamas kuro purkštukų remontas, kurio metu pasitelkiama reikalinga techninė įranga ir atsižvelgiama į kiekvieno atskiros sunkiosios technikos gamintojo rekomendacijas. Laikydamasi aukščiausių darbo standartų, įmonė sėkmingai vykdo veiklą jau ne vienerius metus, tad sukaupta patirtis užtikrina profesionaliai atliekamus darbus. Atsižvelgiant į tai, purkštukų restauravimas Kaune atliekamas profesionaliai ir sklandžiai. Be to, mūsų specialistai siūlo optimaliausius sprendimus kainos atžvilgiu.
 
Pastaba: šiuo metu nedirbame su lengvųjų automobilių kuro aparatūra, tačiau teikiame įvairias paslaugas kitų tipų varikliams.

Neradote informacijos, parašykite mums