Deutz dalys

UAB „Šalvis“ yra orginalių „Deutz“ variklių dalių pardavėjas, todėl čia galite užsisakyti įvairius šio gamintojo variklius (tarp jų ir naudojamus „Deutz Fahr“ traktoriuose) bei originalias variklių detales.

Deutz dalys

UAB “Šalvis” yra pirmaujanti Deutz variklių remonte Lietuvoje. Savo klientams parenkame reikalingas detales tiksliai pagal variklio serijos numerį iš kompiuterinio katalogo. Deutz variklių dalys parduodamos iš mūsų sandėlio, arba retesnės – užsakomos iš gamintojo sandėlių Vokietijoje.

Pas mus galima užsakyti arba sandėlyje turime šias Deutz variklių atsargines dalis – tokios kaip stūmoklinės grupės, alkūninio veleno mechanizmo detalės, bloko bei galvos detalės, tarpinės, filtrai ir t.t.

Kuro priedas Additive Deutz
Griežtesnį variklių išmetimo dujų taršos reguliavimą trukdo Pasaulyje naudojamų dyzelinių degalų įvairovė. Dabartiniu metu čia galima aptikti didžiulius skirtumus, pavyzdžiui: biodyzelinių degalų, kurių biologiniai priedai pagaminti iš rapsų sėklų, palmių, sojos aliejų ir kt. siekia 5-20% ir daugiau. Temperatūros, deguonies ir laiko veikiami biodyzeliniai degalai skaidosi sudarydami nuosėdas, kurios dervų sluoksniu padengia degalų purkštukų ir aukšto slėgio degalų siurblių kanalus, tai ypač juntama šiuolaikinėse „Common Rail” degalų įpurškimo sistemose. Skirtingos dyzelinių degalų charakteristikos ir kokybė – tai dažniausia priežastis, sutrumpinanti variklių eksploatacinį laikotarpį ir reikalaujanti brangių degalų įpurškimo sistemos remonto darbų.

Originalus DEUTZ dyzelino valymo priedas „InSyPro“ – tai padidinto veiksnumo priedas tinkamas visų rūšių dyzeliniams degalams. Jį sudaro tik būtini atrankiniam veiksmui ingredientai, nesukeliantys nereikalingo poveikio aplinkai. Šios savybės leidžia jį patogiai naudoti ir saugoti. Patvirtintas tinkamu naudoti:

  • Visuose DEUTZ varikliuose ir jų modifikacijose;
  • Visiems DEUTZ patvirtintiems dyzeliniams, biodyzeliniams degalams ir mišiniams.

Originalus DEUTZ dyzelino valymo priedas „InSyPro“ turi dvigubą funkciją:

  • Valymo efektas „Nuosėdų pašalinimas“ („Clean-up“). Priedo ir kuro santykis 1:200;
  • Stabilizacija: „Išlaikyti švarų“ („Keep Clean“). Priedo ir kuro santykis 1:400.

 Rekomenduojamos panaudojimo sritys:

  • Nesavaeigiuose įrenginiuose, pvz. rezerviniuose generatoriuose, nuomojamose mašinose;
  • Naujose mašinose prieš jas išsiunčiant užsakovui;
  • Varikliui dirbant su biodyzeliniais degalais (FAME) ir biodyzelinių degalų mišiniais;
  • Variklių konservavimui.

Neradote informacijos, parašykite mums