Perkins variklių dalys

perkins logotipas

Perkins variklių dalys visoje Lietuvoje pagal Jūsų technikos poreikius

Perkins yra pirmaujanti tiekėja dyzelinių ir dujų variklių rinkoje. Perkins varikliai montuojami žemės ūkio, statybinėje, komunalinėje ir pramonės įrengimų technikoje. Dauguma pasaulyje lyderiaujančių industrinės įrangos gamintojų rodo didelį dėmesį ir pasitikėjimą naudodamiesi šios kompanijos produkcija. UAB „Šalvis“ savo ruožtu nori prisidėti prie agrokultūros, statybos ir gamybos sektorių plėtros kokybės – tiekia dalis industriniams Perkins kompanijos varikliams ir gali pasirūpinti jų remontu.

Perkins variklių dalių ypatumai

Perkins variklių dalys parenkamos naudojant originalią Perkins detalių programą, todėl norint užsakyti reikalingas Perkins dalis, reikia žinoti variklio numerį, kurį dažniausiai sudaro dvejos raidės + penki skaitmenys + viena raidė + šeši skaitmenys + viena raidė.

Šį serijos numerį galite rasti skirtingose variklio pusėse, kas priklauso nuo Perkins industrinio variklio modelio. Kodas sužinomas apžiūrint vaizdą iš kairės pusės, vaizdą iš dešinės pusės, vaizdą iš galo ir V8 vaizdą iš viršaus. Įmonėje dirbantys profesionalai atlieka kompiuterizuotą arba įprastinę diagnostiką, įvardina gedimo priežastį ir optimaliausius būdus jai pašalinti.

Detalės ir jų originalumas

UAB „Šalvis“ tiekia tik originalias Perkins variklių dalis tiesiai iš gamintojo. Pagrindinės tiekiamos dalys yra indėklai, tarpinių komplektai, variklių galvutės, tarpinės po variklių galvutėmis, variklių velenai, variklių gilzės, stūmokliai ir jų žiedai, švaistikliai bei variklio blokai.

Visos UAB „Šalvis“ paslaugos turi aukščiausios kokybės licencijas, kurias papildo ir įmonės kokybės politikos reglamentas. Perkins variklių dalys gali būti ir restauruotos, bet ne analogų gamintojų, o pačios Perkins gamyklos.

Dalių užsakymas ir pristatymas

Perkins detales į Kauną dažniausiai gaunamos per 1-3 dienasnuo užsakymo laiko. Kuomet dalys pasiekia centrinį sandėlį, jos yra perduodamos kurjeriams arba yra naudojamasi autobusų siuntų skyriumi.

UAB „Šalvis“ vykdomi užsakymai visuomet atliekami laiku. Jei reikiama detalė vėluoja dėl įmonės kaltės – UAB „Šalvis“ prisiima atsakomybę ir taiko visas įmanomas garantijas. Originalios Perkins variklių dalys visoje Lietuvoje pristatomos greitai ir Jūsų technika nepatirs ilgalaikių prastovų.

perkins varikliu dalys

 

Perkins variklių numeracijos gidas

Dėl Perkins variklių detalių maloniai prašome kreiptis:

vadybininkas Ovidijus +370-611-55495,  arba ovidijus@salvis.lt