Perkins dalys


Kuo ypatingi „Perkins“ varikliai?
Visame pasaulyje vertinamo gamintojo „Perkins“ variklio dalys parenkamos naudojant originalią „Perkins“ detalių programą, todėl norint užsakyti reikalingas detales, pateikite variklio numerį. Jį dažniausiai sudaro dvi raidės + penki skaitmenys + viena raidė + šeši skaitmenys + viena raidė.
 
Priklausomai nuo industrinio „Perkins“ variklio modelio, šį serijos numerį galite rasti vienoje ar kitose variklio pusėje. Kodas sužinomas apžiūrint vaizdą iš kairės pusės, vaizdą iš dešinės pusės, vaizdą iš galo ir V8 vaizdą iš viršaus. Įmonėje dirbantys profesionalai atlieka kompiuterizuotą arba įprastinę diagnostiką, įvardina gedimo priežastį ir efektyviausius būdus jai pašalinti.
Detalės ir jų originalumas
Įmonės UAB „Šalvis“ teikiamos „Perkins“ variklių dalys yra originalios ir tiekiamos tiesiai iš gamintojo. Vienos populiariausių ir dažniausiai užsakomų detalių yra: indėklai, tarpinių komplektai, vandens siurbliai, kuro pompos, tarpinės po variklių galvutėmis, variklių gilzės, stūmokliai ir jų žiedai, švaistikliai.
 
Visas mūsų įmonės paslaugas patvirtina aukščiausios kokybės licencijos, kurias taip pat papildo ir įmonės kokybės politikos reglamentas. Šio gamintojo variklių detalės gali būti restauruotos, bet ne analogų gamintojų, o pačios „Perkins“ gamyklos.
Dalių užsakymas ir pristatymas
„Perkins“ variklių detales į Kauną dažniausiai gauname per 1-3 dienas nuo užsakymo pateikimo. Kai dalys pasiekia centrinį sandėlį, jos yra perduodamos kurjeriams arba yra naudojamasi autobusų siuntų skyriumi.
 
UAB „Šalvis“ vykdomi užsakymai visuomet atliekami laiku. Originalios „Perkins“ variklių dalys visoje Lietuvoje pristatomos greitai, tad Jūs technika galėsite naudotis netrukdomai.