Cummins dalys

„Cummins“ gaminamos variklių dalys – aukštos kokybės, tinka žemės ūkio technikai, sunkiajam transportui, autobusams. UAB „Šalvis“ – viena iš įmonės tarpininkių, besirūpinanti, kad variklis funkcionuotų nepriekaištingai.

Cummins dalys
Tinkamai parinktos ir sudėtos variklių dalys užtikrina, kad sistema veiks be priekaištų. Visgi norint, kad variklis veiktų puikiai, neužtenka pasirūpinti tik kokybiška alyva ir tepalais. Transporto priemonėje turėtų būti ir kokybiškos dalys, kurios neleistų varikliui perkaisti, didintų jo efektyvumą ir galingumą. Pastebėjus gedimų labai svarbu iš karto juos pašalinti – pakeistos dalys leis varikliui veikti kaip naujam. Dar viena svari sugedusių dalių keitimo laiku priežastis – pasekmės. Juk kur kas lengviau pakeisti atskiras dalis nei vėliau – visą variklį.
 
Norėdama patenkinti savo klientų poreikius, UAB „Šalvis“ labai atidžiai atsirenka variklių dalių gamintojus, su kuriais ketina bendradarbiauti. „Cummins“ buvo pasirinkta dėl stiprios pozicijos pasauliniame kontekste – jau žinomos ir užtikrintos kokybės. „Cummins“ – inovatyvi įmonė, visuomet atsižvelgia į vartotojus, todėl nenuostabu, kad taip ilgai užima rinkos lyderės poziciją – ji atsižvelgia ne tik į gaminimo procesą, bet ir dalių dizainą, naujoviškus, šiuolaikiškus sprendimus. „Cummins“ gaminami varikliai ganėtinai skirtingi – gali įvairuoti nuo itin mažų (9 litrų) iki skirtų labai didelėms transporto priemonėms (78 litrų), taigi galite būti tikri, kad tikrai rasite reikiamą variklį arba tam tikras jo dalis, kurios idealiai tiks Jūsų transporto priemonei.
 
„Cummins“ veiklą pradėjo ganėtinai seniai – 1919 metais, JAV, ir automobilių dalių rinkoje sėkmingai pirmauja iki šių dienų. Šiuo metu įmonė savo produkciją per tarpininkus arba tiesiogiai parduoda jau 190 šalių, tarp jų – ir Lietuva. UAB „Šalvis“ galite rasti tiek originalių, tiek neoriginalių (šiek tiek pigesnių) dalių:
  • alkūninių velenų ir indėklų;
  • variklio galvučių;
  • variklio blokų;
  • švaistiklių;
  • paskirstymo velenėlių;
  • stūmoklių ir jų dalių;
  • vožtuvų ir jų dalių;
  • tarpinių;
  • filtrų.
Jeigu prireikė detalių?
Jeigu Jums reikia dalių, UAB „Šalvis“ prireiks Jūsų variklio serijos numerio, kad galėtų parinkti Jūsų varikliui tinkančią dalį. Netinkamai parinktos dalys neužtikrins variklio efektyvumo, todėl šis žingsnis – ganėtinai svarbus. Nepamirškite, kad pasirūpinus naujomis ir patikimomis dalimis reikėtų išsirinkti ir tinkamą alyvą, tepalą: tai padės išlaikyti nepriekaištingą pakeistų dalių kokybę gerokai ilgiau.

Neradote informacijos, parašykite mums