Cummins variklių remontas

Atgal
„Cummins“ variklių remontas – kokybiškas ir saugus būdas grąžinti varikliui tvarkingą ir sklandų darbą.

Kokybiškos remonto paslaugos
Šio gamintojo siūlomi varikliai – atitinka visus varikliams keliamus reikalavimus ir standartus, taip pat pasižymi išskirtine kokybe – užtikrindami, jog Jūsų technika dirbs kokybiškai. Pastebėjus galimus gedimus – rinkitės mūsų siūlomas remonto paslaugas. „Cummins“ variklių remontas – atliekamas kvalifikuotos UAB „Šalvio“ komandos – išspręs visas technines kliūtis, dėl kurių Jūsų turimas variklis nebedirba taip sklandžiai ir kokybiškai kaip įprastai. Remonto metu – stengiamės visiškai pašalinti padarytą žalą arba sumažinti ją iki minimumo.
 
Pasirinkdami mūsų paslaugas, galite būti tikri, jog „Cummins“ variklio remontas bus atliktas atsižvelgiant į šio gamintojo nurodymus, nes darbai bus atlikti pagal visas Jūsų variklio specifikacijas. UAB „Šalvio“ tikslas – paslaugų kokybe ir aptarnavimu patenkinti klientai, taigi savo ruožtu stengiamės, jog remonto darbai būtų atliekami tik kvalifikuotų meistrų komandos.
Siūlomos paslaugos
Sukaupę ilgametę patirtį „Cummins“ variklių remonto darbuose – galime užtikrinti, jog mūsų atliekamas remontas džiugins Jus puikiais rezultatais. UAB „Šalvis“ komanda atlieka remonto darbus atsižvelgiant į techninės dokumentacijos nurodymus, kurią nurodo pats gamintojas, taigi galite būti tikri, jog atliekami darbai yra pritaikyti būtent Jūsų turimam varikliui. Siekdami dar tikslesnių rezultatų – prieš atliekant bet kokius „Cummins“ variklių remonto darbus – defektuojame variklius ir įvertiname reikalingų dalių kiekį, taip pat pristatome Jums darbų sąmatos skaičiavimus.
 
„Cummins“ variklių  remontas yra atliekamas atsižvelgiant į variklio tipą, taip lengviau nustatome varikliui keliamų techninių reikalavimus ir galime užtikrinti atliekamų darbų kokybę. Jei norite pasinaudoti mobiliojo serviso paslaugomis, būtų puiku, jei šią informaciją pateiktumėte dar prieš atvykstant mūsų komandai. Taip galėsime kokybiškai atlikti darbus ir užtikrinti, jog turimos dalys – atitinka Jūsų modelio reikalavimus ir techninius aspektus. Užtikrinsime Jus, jog „Cummins“ variklių remontas – atitiks Jūsų technikos charakteristikas ir Jūs galėsite vėl džiaugtis puikiu ir sklandžiu šio mechanizmo darbu.
Ilgalaikė patirtis ir profesionalumas
UAB „Šalvis“ teikia ir mobiliojo serviso paslaugas, kuomet atvykstame į Jūsų nurodytą vietą ir teikiame mobiliojo serviso paslaugas. Mobilaus serviso paslauga užtikrins, jog variklių diagnostikos, remonto darbai bus atliekami ten, kur pageidaujate Jūs! Nesvarbu kur bus atliekamas „Cummins“ variklių remontas – UAB „Šalvis“ teikiamos paslaugos bus atliktos atsižvelgiant į visus būtinus gamintojo nurodymus, o parinktos dalys bus tinkamiausios Jūsų turimam varikliui ir atitiks visas turimos technikos specifikacijas.
 
Be to, mūsų atliktiems darbams – pritaikome garantijas, kurios užtikrins, jog jei gedimai pasikartos – turimą variklį galėsite vėl pristatyti į mūsų servisą, o tuomet, mes pasirūpinsime, jog gedimai nepasikartotų – atsižvelgdami į dabartinius gedimus.

Neradote informacijos, parašykite mums