Yanmar dalys

UAB „Šalvis“ didžiuojasi, kad bendradarbaujame su „Yanmar“ kompanija. Iš šių gamintojų eksportuojamos „Yanmar“ dalys yra aukštos kokybės ir puikiai tinkamos įvairioms transporto priemonėms ir pramoninei, laivų, žemės ūkio technikai. Yanmar kompanija savo veiklą Japonijoje pradėjo 1912 metais, tad per daugiau nei 100 metų gaminamas detales ištobulino, kad įtiktų net įnoringiausiems klientams. Kompanija orientuojasi į skirtingus sektorius, fabrikuose gaminami įvairioms sferoms pritaikyti varikliai:
  • pramonei;
  • žemės ūkiui;
  • statyboms;
  • laivams;
  • energetiniam sektoriui.
Visi varikliai yra gaminami taip, kad atitiktų kompanijos misiją – būtų tvarūs, patikimi ir efektyvūs. Gaminami varikliai yra modernūs, nes jie kurti atsižvelgiant į skirtingų vartotojų poreikius, dėl to dalių ir variklių kokybė yra žinoma visame pasaulyje.

Kaip parenkamos „Yanmar“ dalys?
Kiekvienai transporto priemonei ar pramoninei technikai reikiamos dalys yra parenkamos pagal variklio serijos numerį. Tik taip galima nustatyti, kad parinkta dalis atitiks reikiamą. Jei renkatės variklį ar norite jį visiškai atnaujinti, dar vienas pasirinkimo aspektas yra jam keliami reikalavimai, o tiksliau, kokio galingumo variklio, transporto priemonės ar technikos Jums reikės.
UAB „Šalvis“ turimos dalys yra tik originalios, jas gauname tiesiai iš gamintojo. Todėl galime užtikrinti dėl jų kokybės.
Sugedo „Yanmar“ variklis?
Pastebėję, kad variklis nebeužtikrina reikiamo rezultato, gali būti, kad tam tikros jo dalys nusidėvėjo arba sugedo. Jei turimoje transporto priemonėje ar pramoninėje, žemės ūkio technikoje esantis „Yanmar“ variklis streikuoja, didelė tikimybė, kad jį reikės taisyti. Sugedus tam tikroms variklio dalims, jos taip pat turi būti restauruojamos arba pakeičiamos į naujas. Taip galėsite užtikrinti, kad pataisytas variklis veiks be priekaištų.
Turint problemų su „Yanmar“ varikliu, būtina kreiptis į UAB „Šalvis“ specialistus. Mūsų autoservise dirbantys profesionalūs mechanikai galės visiškai restauruoti ir atnaujinti variklį. Atlikę diagnostiką, galėsime tiksliai nustatyti, kuri dalis sugedo ir ją pakeisti. Po remonto, keistoms dalims yra suteikiama garantija, kad galėtumėte turima technika naudotis be rūpesčių.