Yanmar varikliai

Viena iš pagrindinių UAB „Šalvis“ siūlomų paslaugų – vandens transporto, keltuvų, generatorių bei kitos industrinės technikos dyzelinių variklių tiekimas bei remontas. „Yanmar“ varikliai – japoniški varikliai – Jūsų technikai užtikrins ilgą tarnavimo laikotarpį.


Ką daryti, jei mane sudomino Yanmar variklis?
Siūlomos paslaugos
Savo siūlomame asortimente, Jums teikiame naujus „Yanmar“ variklius, kuriuos importuojame tiesiogiai iš gamintojų, taigi galite būti užtikrinti siūlomos prekės autentiškumu, kokybe bei geros kainos garantu.
 
Jei Jus domina visiškai nauji „Yanmar“ varikliai, tai viskas, ką mums reikia žinoti apie prekę – variklio serijos numeris bei varikliui keliamų techninių reikalavimų aspektai. Ši informacija mums reikalinga Jūsų variklio rūšiai ir keliamiems reikalavimams nustatyti. Užtikrinsime, jog Jūs gautumėte kokybišką originalų variklį, kuris puikiai tiks Jūsų technikai.
 
Jei Jūsų technikai reikalingas jau oficialiai nebegaminamas variklis, padėsime Jums variklį įsigyti dalimis – pilnai surinktą variklio galvutę bei bloką atskirai. Padėsime Jums sukomplektuoti net nebegaminamą variklį, jei būtent toks modelis yra skirtas Jūsų technikai. Galite neabejoti, jog naujai sumontuoti „Yanmar“ varikliai kokybe nenusileis naujai pagamintiems ir Jūs galėsite vėl džiaugtis puikiu technikos veikimu.
 
Mūsų paslaugų pakete – ne tik kokybiški „Yanmar“ varikliai, bet ir šio gamintojo variklių taisymas, dalių keitimas. Jei Jus domina remontas arba naujojo variklio sumontavimas – UAB „Šalvis“ siūlo pasinaudoti mobiliojo serviso darbuotojais, kurie atvyksta ir diagnozuoja gedimus, atlieka smulkų remontą, įmontuoja naujus „Yanmar“ variklius į Jūsų techniką. Ši paslauga itin aktuali, jei Jums reikalingas nebegaminamas modelis, kurį lengvai sukonstruos mūsų kvalifikuoti specialistai.
 
„Yanmar“ varikliai – žinomi visame pasaulyje dėl savo išskirtinės kokybės savybių. Užsitikrinę pasitikėjimą bei įrodę savo pranašumus, dabar yra dažnai naudojami industrinėje technikoje. Atsižvelgiant į visus būtinus gamintojo nurodymus bei Jūsų technikos parametrus – padėsime išrinkti Jums tokius „Yanmar“ variklius, kurie bus patys tinkamiausi ir atitiks visas technikos specifikacijas, o UAB „Šalvis“ atliktiems remonto darbams suteiksime garantiją. Garantijos galiojimo laikotarpiu galėsite konsultuotis su UAB „Šalvis“ specialistais, kurie užtikrins, jog Jūsų variklis ar jo dalys – puikiai veiks.
 
Ilgalaikė patirtis ir profesionalumas
UAB „Šalvis“ tiekia tik kokybe pasižyminčias ir patikimas dalis Jūsų technikos eksploatacijai. „Yanmar“ varikliai – profesionalios dalys Jūsų techninei įrangai, kurias Jums tiekiame atsižvelgiami į technikos gamintojo rekomendacijas. Todėl galime teigti, jog esame profesionalūs ir kvalifikuoti tiekėjai, kurie užtikrins paslaugų kokybę.
 
Laikydamasi aukščiausių darbo standartų, įmonė sėkmingai vykdo veiklą jau ne vienerius metus, tad sukaupta patirtis užtikrina profesionaliai atliekamus darbus. UAB „Šalvis“ specialistai patikimai nustato sistemų bei dalių gedimus ir stengiasi Jums užtikrinti greitą sprendimą.
 

Neradote informacijos, parašykite mums